1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacje + Problem z nagrywaniem płyt/laserem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bobiszcze, Listopad 6, 2011.

1. bobiszcze

bobiszcze Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

1. Mam xboxa Arcade od kilku tygodni. Mam na nim zainstalowane LT 2.0 na 100%, bo Dark Souls się włącza. I teraz mam taki dziwny problem. Kiedy włączam grę (Dark Souls) wyskakuje że musze zaktualizować konsolę. I tu pojawia się pytanie? Czy LT 2.0 mi się usunie? Bo przy fifie 12 miałem to samo, spróbowałem u Wujka który też ma LT 2.0 i mu nie usunęło przeróbki. Odkryłem sposób, że jak włączam gre z wyciągniętym pendrivem, to nie karze aktualizować, gra się włącza, potem wkładam pena i sie loguje na mój profil (nie mam xbox live i nie potrzebuje). Konsola nie jest podłączona do neta. Czy jestem skazany na wieczne odłączanie pena od xboxa przed włączeniem gry? Bo nie chce ryzykować jak z fifą12, bo tym razem może się nie udać, a przynajmniej tak mi sie wydaje bo sie nie znam. Ktoś mi może pomóc?

2. Ostatnio nagrałem sobie DiRT3, Sonic Generations i LEGO Pirates[...]. Dirt 3 działa bez problemu, natomiast jak wkładam Sonica i Piratów, to wyskokuje "otwórz napęd". Czytałem sporo tematów na ten temat i podobno może to być problem z prowadnicą lasera, ale u wujka jest tak samo, i to z tymi samymi płytami. Czy to może być kwestia złego nagrania, mimo że nagrywałem tak samo jak Dirta 3, czy może wina napędu którym nagrywałem Płyty? Bo dirta nagrałem jako pierwszego, to moze wtedy jeszcze napęd działał jak należy. Bardzo proszę o pomoc.

Bobiszcze

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    1.gry bez profilu o dziwo nie wymagają aktualizacji ale co za gra bez save.i lt 2.0 ci nie usunie żaden z obecnych dashy tyle ,że może być tak się nie będzie chciał zainstalować
    2.polecam nagrać te gry na takich samych płytach jak te które ci chodzą na xboxie.

4. bobiszcze

bobiszcze Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale save jest. Po prostu 1. Włączam xbox. 2. Wyjmuje pena. 3. Włączam grę [która nie prosi o aktualizacje]. 4. Wkładam pena. 5. Loguje się. 6. Save mi się wczytuje ;).

I nagrywałem wszystkie na verbatimach, jedna po drugiej przez 2 godziny.

EDIT:
    Właśnie nagrałem sonica na innym kompie, i teraz zamiast pokazywać "otwórz napęd", pokazuje "Zagraj w grę", ale po próbie zagrania, wyskakuje "Nierozpoznana płyta. Wyczyść płytę miękką ścierką i ponownie uruchom konsolę. Ale to jak się domyślacie nic nie daje. POMOCY! :(

Wczytywanie...

Poleć forum