1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacje wytłumaczcie mi cos

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez damiano193, Styczeń 9, 2010.

1. damiano193

damiano193 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,mam taki oto dylemat.
    Posiadam przeróbke ixtreme 1.4
    Gdy na płytach pojawiaja sie aktualizacje,nie moge ich zainstalowac bo dochodzi do konca i pisze ze nie da sie zaktualizować,moi koledzy naciskaja poprostu nei aktualizuj ale maja 1.5 i im omija aktualizacje,ale nie na tym rzecz polega.
    Pierwszy raz aktualizacja nie wchodziła mi na tekkenie 6,wiec podlaczylem do internetu,dałem przetestuje połączenie i mi wyskoczyl kominukat o aktualizacje wiec dalem tak,zaktualizowalo sie i gra śmigała.
    Ale ja nei mam i nie miałem konta na xbox live więc czy to mozliwe zaktualizowanie konsoli bez konta tylko samo udostepnienie internetu w xboxie wystarczy?
    jak to mozliwe jesli wszyscy pisza ze trzeba miec live,jak mi poszło bez konta?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Z tego co mi wiadomo aktualizacje DASHBOARDU się ściągają bez LIVE, wystarczy połączenie z internetem. Ale łatki, patche itp. do gier wymagają już konta na LIVE.
    Swoją drogą lepiej tak nie kombinuj, bo za samo łączenie z netem też można wyłapać BANA ;)

Wczytywanie...

Poleć forum