1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacje...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szybki2008, Marzec 25, 2010.

1. szybki2008

szybki2008 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie odnosnie aktualizacji, mam przerobke iextreame 1.6 , nie moge ogladac filmow poniewaz wyskakuje mi okno ze trzeba zrobic aktualizacje, czy mozna to pobrac, zgrac na plyte i zainstalowac , czy trzeba bezposrednio sciagnac z neta na xboxa ? drugie pytanie to czy da rade pobrac aktualizacje podlaczajac xboxa do neta, jesli tak, to jaka jest szansa ze zbanuja mi konsole ? jestem zielony w tym temacie wiec prosze o wyrozumialosc

2. Lotnik421 Xbox One

3. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szansa że Ci zbanują jest duża na tym iXtreme. Tylko można pobrać z netu innej metody nie ma.

4. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    A jezeli podlaczysz sie do live moga oflagowac konsole, bana raczej nie wychaczysz teraz odrazu wiec jezeli zdecydowalbys sie polaczyc z siecia to proponuje pograc na live, jakies pare miechow. Odlaczyc i nie podlaczac :)

Wczytywanie...

Poleć forum