1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizowanie przerobionego X'a - konsola wisi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damian284, Marzec 3, 2013.

1. damian284

damian284 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Tak jak w temacie, mam komunikat na czarnym tle o treści:

Zatrzymano aktualizację systemu

Nie można odczytać aktualizacji z płyty. Aby kontynuować aktualizację, ponownie włóż płytę.
    Jeśli problem będzie się powtarzać, odwiedź stronę:
    Welcome to Xbox Support - Xbox.com.

Kod statusu: 22FB-3CD6-B800-0F00-C000-0013

Próbowałem wrzucić dash na pendrive'a i spróbować zaktualizować konsolę z niego, ale niestety nie wiem jaki dash był w konsoli, tak samo jak nie wiem jakie było LT.
    Dashe które próbowałem wrzucić z pena:
    12611,12625,13146,13599,13604,14699,16202,16203

Żaden z nich nie odpalił się na konsoli, wyskoczył komunikat Aktualizowanie i po 3 sekundach zniknął i pojawiło się to samo okno co zawsze, nic więcej nie mogę zrobić - grać w gry, słuchać muzyki, nic.

Co mogę w tej sytuacji zrobić?

360 elite z HDD 120 GB

2. Lotnik421 Xbox One

3. damian284

damian284 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomogła aktualizacja do dasha 15574, próbowałem po kolei aż w końcu się udało. Problem w tym, że nie mam teraz LT które wcześniej było wgrane. To akurat nie jest problem, bo mam robić LT 3.0, do jakiej wersji dasha w takim razie mogę aktualizować przed oddaniem do zrobienia LT? No i druga sprawa czy grając teraz na oryginałach na live nie mam żadnego ryzyka?

Wczytywanie...

Poleć forum