1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualka nowego dasha przez usb

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez OROPAC, Czerwiec 4, 2011.

1. OROPAC

OROPAC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam takie pytnie moja konsola jest zbanowana, mam dasha 9199 i chce wgrac nowa aktualizacje z pena ze strony xbox.com czy nie spowoduje jej wgranie usuniecia przeróbki i grania tylko na orginalach ma ix 1.6.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Icek10

Icek10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dash 13146 usunie flasha. Będziesz musiał ponownie przerobić lub grać tylko na oryginałach. Poza tym nie będziesz mógł grać w ogóle w gry z AP25 (min. AC:B., Fable 3, COD MW2 i BO) nawet po ponownym przerobieniu.

4. OROPAC

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sprawidzlem i jest to dash 13146 czy z tym tez sa problemy i czy po wgraniu zagram w Mortal Kombat??

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak zagrasz lecz oryginalnego:)

6. OROPAC

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to moglbys podac linka na aktualke po ktorym zagram w MK i nie skasuje mi flasha

Wczytywanie...

Poleć forum