Aktualna cena Xbox 360?

Krk360

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Prawie dwa lata oderwałem się od konsoli i po raz kolejny zamierzam zakupić sprzęcik, więc chciałbym się od was dowiedzieć jaka jest teraz rozsądna cena za Slimika z RGH dyskiem 250GB i padem.Chodzi mi oczywiście o kupno konsoli od jakiejś prywatnej osoby a nie handlarza.

pozdrawiam i serdecznie dziękuje
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
400-500zł
 

ps3user

Użytkownik
Użytkownik
A na co zwrócić uwagę jeśli chce kupić konsolę nie przerobiona by smigac spokojnie przez Live'a?
 

Boll

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zwroc uwage na wersje konsoli ( slim albo fat). Slima biez bez zastanowienia. Jezeli fat to tylko z plyta glowna JASPER. Ogolnie to jak masz konsole z lt 3.0 to mozesz spokojnie grac online ( nie banuja ). Ale gry na x360 sa juz tanie wiec wybiezesz jak wolisz
 

MarcinS80

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wytam, dzis widzialem Xboxa w lonbardzie za około 250 zloty, gość gadal ze to wersja nie najnowsza ale o jedna wczesniej, ma dysk 250gb i jest nie przerobiona, pudelko jest.Opłaca sie ? nie wiem jaka to dokladnie wersja ale ja poszukuję xboka z mozliwoscia grania przez dysk zewnętrzny ze wzgledu na brak kasy na oryginały i tu sie chcialem zapytać jaka to ma być przeróbka i jakiego szukać zestawu, ewentualne propozycje sprzedaży Proszę na priv.Przydalbysie też kinekt.I czy bede mógł grać przez sieć. Przepraszam ze w tym dziale pisze.

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gry oryginalne kupisz po 30 złoty :)
 

MarcinS80

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No widzialem dzisiaj nawet w tym lombardzie ceny od 20zl do 39 max i sporo tego miał :)no myślę jeszcze nad tym bo w necie sporo gier idzie pobrać ale czy to proste będzie to nie wiem tak po prostu na desk zew. i do konsoli podpiąć i grać. ..

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
 

ps3user

Użytkownik
Użytkownik
A czy można jakoś rozpoznać czy konsola byla przerabiana czy nie? Chce kupić używaną slimke no ale wiadomo...powiedzą to co chcę uslyszec aby sprzedac wiec wolałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę. :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możesz zerknąć na plastik w miejscu łączenia jeżeli ktoś rozkładał konsole nieumiejętnie to będą ślady ale to nie jest pewne ponieważ są serwisowe blaszki oraz można użyć plastikowych narzędzi wtedy nie będzie śladów. Druga sprawa to plomby tylko to też ludzie potrafią je demontować bez śladów. Suma summarum jeżeli robota będzie zrobiona dobrze to nie masz szans zobaczyć czy konsola była rozbierana.
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wytam, dzis widzialem Xboxa w lonbardzie za około 390 zloty, gość gadal ze to wersja nie najnowsza ale o jedna wczesniej, ma dysk 250gb i jest nie przerobiona, pudelko jest.Opłaca sie ? nie wiem jaka to dokladnie wersja ale ja poszukuję xboka z mozliwoscia grania przez dysk zewnętrzny ze wzgledu na brak kasy na oryginały i tu sie chcialem zapytać jaka to ma być przeróbka i jakiego szukać zestawu, ewentualne propozycje sprzedaży Proszę na priv.Przydalbysie też kinekt.I czy bede mógł grać przez sieć. Przepraszam ze w tym dziale pisze.

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Dowiedź się jaka to wersja konsoli najlepiej brać slim ewentualnie fat ale z płytą główną jasper poprzednie wersje te z 2008 roku i jeszcze starsze są nieopłacalne ( awaryjne ).
Jeżeli chcesz grać z dysku to przeróbka RGH ale niestety nie można grać przez internet.
 

Krk360

Użytkownik
Użytkownik
A nieprzerobione konsolki też po tyle chodzą?Czy są jakieś wersje z roczników które się nie da przerobić i są tańsze?Wszystkie slimiki mają wbudowany WIFI?
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nieprzerobione konsole praktycznie zawsze były tańsze.
Jak się nie mylę to nie da się przerobić E slim z roczników 2014, 15 ale nie jestem pewien czy to prawda.
Wszystkie slimy mają wifi.
 

MarcinS80

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja co co kupiłem to ta z płytą Trinity, jeszcze się musze dowiedzieć czy da sie ją przerobić i ile takie coś kosztuje.

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Moja co co kupiłem to ta z płytą Trinity, jeszcze się musze dowiedzieć czy da sie ją przerobić i ile takie coś kosztuje.

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
Da się przerobić jeśli chodzi o przerobienie rgh to tak do 200zł
 

MarcinS80

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aż tyle ? a to jest ta przeróbka co da sie gry z dysku zew. i do konsoli i grać?

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Aż tyle ? a to jest ta przeróbka co da sie gry z dysku zew. i do konsoli i grać?

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
Przeróbka nie więcej niż 120-150zl rgh grasz hdd lub usb

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zależy kto przerabia, napisałem do 200zł bo to jest maksymalna cena, tak jak napisał akir może również kosztować 150zł :)
najlepiej będzie jak się zorientujesz np. w jakimś serwisie ile to wyniesie dokładnie.

rgh umożliwia granie z dysku bądź pamięci przenośnej pendrive itp.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zależy kto przerabia, napisałem do 200zł bo to jest maksymalna cena, tak jak napisał akir może również kosztować 150zł :)
najlepiej będzie jak się zorientujesz np. w jakimś serwisie ile to wyniesie dokładnie.

rgh umożliwia granie z dysku bądź pamięci przenośnej pendrive itp.
Dokładnie 150to juz nawet dużo.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom