1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualne składy Fifa 14.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystian3k, Luty 10, 2014.

1. krystian3k

krystian3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam czy ktoś mógłby uświadomić mnie gdzie mogę znaleźć aktualne składy do gry FIFA 14? Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  4. lukasz88

lukasz88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    przypuszczam że moje pytanie lepiej by pasowało w innym dziale, ale z racji tego że jestem nowy nie mogę zakładać postów w innym dziale, trudno. Ale mam nadzieję że znajdzie się ktoś miły i będzie w stanie mi pomóc.
    Jak w grze FIFA 14 na xboxa 360 można pobrać poprzednie składy (tryb kariery) ? Czy jest w ogóle taka możliwość ? Czy trzeba koniecznie grać najnowszymi lub startowymi składami ? Chciałbym pobrać składy sprzed styczniowego okna transferowego, ponieważ w nowszych składach nie podoba mi się to, że zniknęło trochę zawodników którzy zostali wypożyczeni w realu do pewnych klubów których nie ma w fifie. A co gorsze np. w klubie Newcastle w czasie okna transferowego odeszło kilku czołowych zawodników np. Cabaye a mało kto doszedł, a jak doszli to cieniasy. Jakby się budżet transferowy zmieniał to ok , ale tak nie jest, więc wolę wczytać sobie wcześniejsze składy i w czasie kariery sprzedać tych czołowych zawodników i pozyskać trochę kasy na nowych zawodników. Wiem że można ręcznie przerzucić zawodników z klubu do klubu, ale chciałbym mieć oryginalne składy w każdym klubie, a żebym to ręcznie wszystko zrobić to jest raczej niemożliwe, poza tym po przerzuceniu w pierwszym sezonie i tak nie będzie można ich sprzedać.
    Dodam jeszcze, że jak co chwilę wychodziły nowe składy to zapisywałem je sobie ale np. jak chcę wczytać te wcześniejsze to i tak się nie wczytuj, i mam wciąż te najnowsze, co z tym zrobić ? Dzieję się tak jak by te stare zostały zastąpione najnowszymi.
    Z góry dzięki za odp.

5. mateusz0295

mateusz0295 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ma ktos taki update ktory nie zmienia butow zawodnikom i widoczna jest piłka w La Liga ?

Wczytywanie...

Poleć forum