1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktywacja Gier za pomocą Kodu Xbox LIFE HELP!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XOskisX, Grudzień 3, 2012.

1. XOskisX

XOskisX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Norwegia, Bergen
    Witam od wczoraj udało mi sie zarejestrować na xbox life i mam mały problem. Mam 1 ulotkę z 1 gry tą gre można aktywowac za pomocą kodu ktory jest tam wyryty [była zdrapka] przez xboxlife ale problem jest taki ze nie wiem jak, jak ktos wie błagam niech napisze dość szybko :]

2. Lotnik421 Xbox One

3. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    xbox LIVE nie life. a co do kodu wprowadzasz go na Xbox.com PL - Xbox.com ... Edit: zle przeczytalem pewnie jest do kod do grania onnline wiec wkladasz plytke z gra online (chyba ze jest 1) naciskasz tryb multiplayer online i tam wpisujesz kod.

4. XOskisX

XOskisX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Norwegia, Bergen
    To jest tak że : Kupiłem Kinecta, dołączone były 2 gry zdrapki [ bez płyty] więc jak to aktywowac?

5. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    brak edycji postów. SPAM

Bo tak na przyszłość, gier na x sie nie aktywuje, mozesz jedynie miec problem z online passem jak kolega wyżej napisal

Wytapane z XPERII;-)

To nie aktywacja tylko kody do pobranaia gier z marketu. Wciskasz ten guzik z logo xboxa na padzie, dajesz raz w lewo analogiem na zakladke gry i cos tam(nie pamietam) i opcja zrealizuj kod. i wklepujesz kodzik i pobierasz gry
    EDIT: tylko chyba musisz byc podlaczany do xbl ale juz bez golda

6. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Musisz być podłączony do XBL, za to GOLD nie jest wymagany.

7. pluta10011@wp.pl

pluta10011@wp.pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Noordwijkerhout, Netherlands
    Wie ktoś może dlaczego jak robię realizacje wyskakuje mi komunikat "Ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji"

8. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Kod pewnie jest zza granicy zmien lokalizacje na USA lub Wielka Brytanie.. jezeli jest to jeszcze mozliwe jezeli nie nie sciagniesz gry jezeli masz ustawiona polske. Edit lub zrob nowe konto na USA lub Wielka Brytanie i pobierz gre gra rowniez bedzie dostepna na twoim glownym koncie.

1 osoba to lubi.
  9. pluta10011@wp.pl

pluta10011@wp.pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Noordwijkerhout, Netherlands

No więc udało się gra poszła,założyłem konto nowe w Hol i wystarczyło.Dziękuje za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum