1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulator 3600mah

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Nexen, Listopad 11, 2009.

1. Nexen

Nexen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Siema mam pytanie. Posiada ktoś taki o akumulator http://www.1freeaday.com/pda1/images/10005787/image.jpg ? Ładuje go od ponad 3 godz. i wciąż świeci zielona dioda...

2. Lotnik421 Xbox One

3. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja bym polecal warn'a dla tego pana za offtop'a. A co do tematu jezeli ladujesz pierwszy raz do dopiero po 12 godzinach zdasnie zielona.. wiem bo mialem

5. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakiego offtopa? Pytanie było czy ktoś posiada taki akumulator. To chyba logiczne że ładując pierwszy raz akumulator formuje się, po naładowaniu do pełna rozładuj go do 0, a potem znów naładuj do pełna.

6. Robert de Clair

Robert de Clair Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ile mają oryginalne akumulatorki ze się ładują w 2h?
    AFAIK 1800 ale mogę się mylić, bo nie mam na nich żadnej informacji.
    Niemniej jednak 2h a 12 to kosmiczna różnica.

Z drugiej strony, jeśli źródłem zasilania tych akumulatorków jest USB, a natężenie USB X360 jest takie samo jak w PC to faktycznie naładowanie nawet zwykłego akumulatorka może trwać 12h.

7. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale to po jakiego grzyba piszesz "Nie mam"? Pisze sie posty tylko jesli znasz rozwiazenie problemu.. zreszta warn juz poszedl takze zobaczymy co mod na to

8. Nexen

Nexen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Dziwnę jest to,że gdy włączę xboxa i sprawdzę stan baterii to pokazuje mi, że jest cala a gdy podłącze do lądowania to świeci się zielona dioda.

9. bbong

bbong Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może jest pełen? Mi się świeci zielona gdy jest full a podczas ładowania czerwona (oryginalny play&charge kit).

10. mr-roba

mr-roba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Jeśli ładujesz przez USB to musisz być przygotowany na zdecydowanie dłuższy czas ładowania - nawet kilkanaście godzin.
    Po drugie u mnie świeciła się zielona dioda, nawet po tygodniu :) - jak na próbę ładowałem przez zestaw Play&Charge.
    Po trzecie wszystkie akumulatory ładuję w porządnej ładowarce procesorowej na jak najmniejszej mocy.
    Używaj akumulatorów Sanyo, które mimo nie największej pojemności biją inne na głowę trwałością.

Wczytywanie...

Poleć forum