1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulator do ładowania bateri do xboxa 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez loot2012, Lipiec 24, 2014.

1. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam, mam już dość kupowania co chwile nowych baterii do mojego pada jest to kompletnie nie opłacalne. Może mnie wyśmiejecie że jedna bateria kosztuje około 1,30 zł i nie są to tak wielkie pieniądze jednak jakby to wszystko podliczyć ile baterii do tej pory kupiłem zebrała by się niezła sumka. A więc do rzeczy zastanawiam się nad kupnem akumulatora do ładowania baterii ŁADOWARKA DO AKUMULATORKÓW AA AAA BATERIA BATERII (4327582095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. konkretnie myślę o tym jednak nie jest to jakaś renomowana i oryginalna marka więc nie wiem czy po paru ładowaniach baterie kompletnie padną. Zastanawiałem się również nad takim czymś od razu z koszyczkiem do pada i kablem ładującym pod usb http://allegro.pl/bateria-3600mah-ladowarka-do-pada-xbox-360-gw-i4417160797.html. Końcówkę usb miałem zamiar podłączyć pod ładowarkę od mojego telefonu, która wygląda tak : https://www.google.pl/search?q=neo+...0-xperia-arc-s-neo-v-i4214672646.html;546;360

Co sądzicie na ten temat, czy to ładowanie wypali ? Co lepiej kupić ładowarkę na baterie czy bezpośrednią ładowarkę z koszyczkiem do pada ? Rozważę wszystkie sugestie i pomysły. Odwdzięczę się również "przydatnymi" . Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Napisze tak od siebie co polecę Ci /szybko pisząc / bo to sam posiadam od półtora roku i jestem zadowolony ;-)

Akumulatorki polecam Akumulatorki eneloop - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    plus ładowarkę np. Energizer Ładowarka akumulatorów baterii AA AAA (4444876795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak pisałem wyżej od jakiegoś dłuższego czasu to używam i jestem w małym szoku co do wytrzymałości naładowanych akumulatorków które używam w padzie :smile:

1 osoba to lubi.
  4. loot2012

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
  5. COPROB0

COPROB0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oslo, Norway, Norway
    1 osoba to lubi.
  6. alfamaniek

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nie musi być konkretną ładowarkę akurat Energizer , po prostu polecam to co mam i nie żałuję bo spoko się spisuję i akumulatorki eneloope przy niej dobrze trzymają nawet 6 dni a gram dniami po około 4 godziny ;-)

Ojjj . tą co podałeś w linku nie polecam! Zajmuję się elektroniką itp. więc na oko mi ona nie pasuje + ta cena ... widzę iż chcesz chyba zakupić jak najtaniej ;-)

P.S ja zakupiłem ładowarkę Energizer za 15zl z przesyłką i jest już OK rok czasu używana i akumulatorki Energizer "siadają" przy firmie Eneloop akumulatorków.Energizer akumulatory też posiadam i testowałem i mogę stwierdzić ze Eneloop jest wydajniejszy akumulatorek,oraz dłużej trzyma w padzie...

7. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    ja tez uzywam Energizer kupiłem taki zestaw 4 akumulatorki ładowarka za 50 zł używam już ponad 2 lata i jestem bardzo heppy

8. loot2012

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Kizo mógłbyś podać linka (model) jaka to ładowarka ?

!alfamaniek poczytałem opinie na temat ładowarki energizer, którą masz że nie pokazuje kiedy baterie są naładowane i wyłączają się dopiero po 16 h. Myślałem nad taką ładowarką, która pokazuje stan naładowania baterii i czas do końca ŁADOWARKA ENERGIZER INTELLIGENT WYŚWIETLACZ LCD! (4448456483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. do tego dokupiłbym sobie akumulatorki eneloop dobry zestaw ? Czy jednak polecasz swoją ładowarkę. Na alegro są one po 22 zł bez wysyłki.

9. Kizo

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    ENERGIZER ŁADOWARKA accu recharge mini z bateriami (4437218684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja mam taką ale w zestawie były 4 baterie a tu są 2

ŁADOWARKA ENERGIZER MAXI + 4 AKUMULATORKI 2000 mAh (4406546289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub taką

1 osoba to lubi.
  10. loot2012

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    I używasz tych standardowych baterii które były w zestawie do gry ?

11. Kizo

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    tak juz ponad 2 lata :) dobra inwestycja :)

12. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja też używam akumulatorków Energizer + orginalna ładowarka od ok 3 lat chyba niewiele się zmieniła ich trwałość , starczają na bardzo długo ; w ciągu roku zwraca ci się spokojnie a używać akumulatorków możesz do różnych rzeczy np do pada XboxOne , latarki,zegary,przenośne urządzenia itp więc warto a nie warto żałować na najtańsze lepiej nieco dopłacić spokój murowany

1 osoba to lubi.
  13. loot2012

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
  14. alfamaniek

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tak polecam dobra ładowarka i ten model jej ;-) co do akumulatorów też pewnie jest Ok

Wczytywanie...

Poleć forum