1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulator do Pada Xbox360 Chrome Edition

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gajdzik, Luty 24, 2016.

1. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Witam, kumpel dostał od kuzyna ostatnio Xboxa z 3 padami Chrome w bardzo dobrym stanie i dostałem jednego w prezencie, chcę jeszcze kupić do niego akumulator i stąd moje pytanie, tak dla pewności: Czy do edycji Chrome wchodzi ten sam akumulator co do normalnych padów Xbox360?

P.S. Posiadam 2 pady, ale przewodowe, więc mam jak tego sprawdzić...

Z góry dzięki za odpowiedż

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A jaki ma wchodzic?

4. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Nie wiem, dokładnie opisując to jeszcze tego pada chrome fizycznie nie mam w domu, a dla przykładu dyski są różne dla starych i nowych wersji Xboxa360, dlatego chciałem się upewnić czy tylko samym wyglądem się pady różnią czy czymś jeszcze, np . klapką na baterie

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dysk to dysk wyciagniesz z obudowy i wlozysz do slima.
    Co do aku w padzie wchodzi standardowy, warto wspomnieć ze te Microsoft są kiepskiej jakości i pojemności. Najlepiej kupić eneloopy i będziesz zadowolony

Wysłane z mojego Honor 7.

gajdzik i p_bladek lubią to.
  6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nawet nie Enelopy, ja kupiłem zwykłe Sony 2700mAh i jeszcze ich nie ładowałe. Przez ten sam okres, aku M$ ładował bym juz 2 razy :)

Wczytywanie...

Poleć forum