1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulator do Pada.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba8121, Grudzień 23, 2011.

1. seba8121

seba8121 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam mam do was takie pytanie. Czy opłaca się do padów kupić takie akumulatory BATERIA 3600 mAh !!! AKUMULATOR do pada XBOX 360 (1994811464) - Aukcje internetowe Allegro ? Czy lepiej tak jak mam ładowarkę do baterii i kupić paluszki akumulatorki ? Co dłużej wytrzymuje ? A jak paluszki to moglibyście mi jakieś podsunąć z allegro ? Bo jest tam dużo tego a nie wiem co wybrać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Kup lepiej dobre, pojemne akumulatory + dobrą ładowarkę. Najlepiej kup sobie do jednego pada 4 sztuki, żeby nie było problemów podczas grania, jeden komplet ładujesz, na drugim grasz.

4. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akurat w tej aukcji co podałeś jest akumulator klasy made in china, który ma w środku tandetne paluszki i jeśli mają pojemność 1200 mAh to i tak sukces. Lepiej kup sam porządne akumulatorki, przynajmniej będziesz wiedział co masz, a pojemność będzie prawdziwa.
    Mogę ci polecić te: 4 AKUMULATORKI PANASONIC INFINIUM AA R6 2100 mAh (1996587729) - Aukcje internetowe Allegro
    Mam identyczne, a tu masz w dobrej cenie, ja dałem w sklepie 2x tyle ;p
    Dodatkowo są fajne, bo mają "pamięć" tzn. praktycznie się nie rozładowują, gdy nie są używane. Gdybyś sobie znalazł inne baterie to warto zwrócić uwagę na tę cechę.

No i zawsze możesz sobie kupić oryginalny Play & Charge Kit, mam go w drugim padzie. Trzyma 2 tygodnie przy codziennym graniu po parę godzinek, czyli nieźle. Po roku nie stracił na wydajności, a kupiłem lekko używany.

5. seba8121

seba8121 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
  6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1