1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulator do pada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adrian199002, Maj 9, 2012.

1. adrian199002

adrian199002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Opłaci sie kupić http://allegro.pl/bateria-akumulator-4800-mah-do-pada-xbox-360-i2306260828.html czy może lepiej zwykły akumulator paluszkowy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie oplaca sie bo kupilem na allegro taki sam za 15 zl, poszukaj innego, a za dobre akumulatorki normalne z ladowarka tez trzeba sporo zaplacic, a ten jest dobry, trzyma mi dlugo a gram codziennie po kilka godzin

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Lepiej kupować to niż inwestować w paluszki co kilka dni.Sam osobiście mam ten akumulatorek i po naładowaniu trzyma na kilka dni grania.W razie gdy się rozładuje, podpinasz usb do konsoli i grasz dalej a akumulatorek się ładuje w między czasie.

5. adrian199002

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli polecacie kupić. Wiadomo, że nie warto kupować zwykłych paluszków. Jak już to myślałem nad akumulatorkami z ładowarką. Ale chyba to będzie lepsze ;D

6. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Lepsze i prostsze, ponieważ można dalej grać gdy akumulatorek się ładuje.

7. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    fajny gadżet do xa bierz śmiało

8. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Ja kupiłem 4 akumulatorki z ładowarką firmy HAMA za 50zł. Dwa lata na nich jadę i dalej świetnie trzymają. Na samym początku to raz na miesiąc je ładowałem, bo nie było potrzeby częściej, teraz niestety trzeba co tydzień gdzieś :(...

9. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Lepiej zakupic ladowarke do paluszkow + ze 4 akumulatorki. Przynajmniej nie jestes uwiazany kablem. Zmieniasz baterie i jedziesz dalej :)

1 osoba to lubi.
  10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tu tez nie jestes, a za cene ladowarki i 4 dobrych akumulatorkow mozna kupic 2 zestawy takiej baterii i tez zmienic jak sie wyczerpie a kilka zlotych jestes do przodu

11. invisible

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tylko ciekawe jak dlugo w rzeczywistosci te akumulatorki trzymaja i po jakim czasie zacznie spadac ich pojemnosc. Ja osobiscie wolalbym zainwestowac w jakies sprawdzone paluchy dobrej marki :) Poza tym jak sie laduje takie akumulatorki? Konsola musi byc wlaczona, czy moze byc w standbayu?

12. adrian199002

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Można tez poprzez gniazdko sieciowe mając przejściowe. Dodam ze nie gram aż tyle ale denerwuje mnie fakt ze jak chce pograć to akurat baterie padają i trzeba ładować. To ja sie zastanowie. Jak możecie to wyslijcie linki do aukcji które polecacie.

13. invisible

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Powiem szczerze, ze przez moje rece przewinelo sie juz kilkanascie konsol, ktore mialy battery pack + kabel do ladowania i chyba jeszcze ani jeden taki zestaw mi nie dzialal. Wszystkie akumulatorki byly padniete.
    Nie wiem ile byly uzywane oraz jak mocno eksploatowane, ale przypuszczam ze po okresie 2 lat nic z nich nie zostaje, a po roku uzytkowania sporo spada ich zywotnosc. Dla odmiany posiadam 4 akumulatorki (paluszki), ktore nie sa mocno eksploatowane, ale posiadam je od 3 lat, czesto zdarza im sie lezec jako wyczerpane po 3-4 miesiace (czyli najgorsze co moze byc dla baterii, szybko spada jej pojemnosc) i do tej pory laduja sie bez problemu i pozwalaja na gre ok. 25h. Tyle jesli chodzi o praktyke, a nie sucha teorie z mojej strony :)

14. adrian199002

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W ostateczności kupiłem dwia akumulatory AA Energizer. Dzięki za pomoc.

15. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Up weź ogarnij się bo tylko spamujesz na forum od rana...

16. M4rta

M4rta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Zestaw akumulator + kabel posiadam już od 4 lat i działa praktycznie idealnie. Zakupiony z grą gta4 za 250zł :p
    A czy taki akumulator od bialego pada pasuje do padów od slima ? Nie zmieniali tego mam nadzieje ?

Wczytywanie...

Poleć forum