1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

akumulator samochodowy POMOC ! zad. domowe.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pele321, Wrzesień 11, 2010.

1. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    siema mam praktyki z elektromechaniki samochodowej i mój szef zadał mi pytania o temacie ABS i AKUMULATOR Samochodowy i mam mały problem z akumulatorem bo nie wiem jak odpowiedzieć na pytania 2 . POmóżcie pilne odpowiadać mam w poniedziałek .Daje dziękuję;
    PYTANIA:
    1)Czym sie różni Klema dodatnia od ujemniej ?
    2)Gdzie idzie kabel od klemy dodatniej a gdzie kabel od klemy ujemniej .
    Z Góry Dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    no pomóżcie bo pałe dostane.

4. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ..:: AKUMULATORY ::.. obsługa, montaż, regeneracja akumulatorów, AKUMULATOR, AKUMLATOR, OBSŁUGA, MONTAŻ, REGENERACJA, AKUMULATORÓW, akumulator, akumlator

Akumulator: stanowi zestaw ogniw (baterię) połączonych ze sobą elektrycznie i zamkniętych w odseparowanych celach wewnątrz obudowy (bloku). W dwóch skrajnych ogniwach znajdują się znajdują się wyprowadzenia tak zwane „końcówki biegunowe” – dodatnią i ujemną. Końcówki biegunowe są przeznaczone do połączenia akumulatora z obwodem elektrycznym samochodu.

Wczytywanie...

Poleć forum