1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulatorek do pada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Morien, Sierpień 17, 2012.

1. Morien

Morien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam do Was pytanie odnośnie akumulutaorka do pada. Posiadam http://peacegrenade.files.wordpress.com/2009/02/xbox360pad.jpg taki pad. Dotychczas używałem zwykłych baterii, ale chciałbym kupić akumulatorek. Znalazłem takie coś na Allegro AKUMULATOR 3600mAh do XBOX 360 PLAY CHARGE - BA1 (2565243063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Mam do Was pytanie czy to poprostu normalnie się wkłada zamiast baterii? Czy ten kabel to jest to do ładowania? Czy wszystko będzie normalnie działało? Czy trzeba coś jeszcze dokupić, albo zrobić, żeby to działało.
    Czekam na jak najszybsze odpowiedzi. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Wkładasz to zamiast tego całego ''koszyczka'' na baterie i grasz.
    Tak, ten kabel służy do ładowania.

4. dark01

dark01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    używacie takich akumulatorkow? jak z ich zywotnoscia? nie rozladowuja sie po 2h?

5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    jakby miał kupować już takie coś to tylko oryginał z MS PLAY & CHARGE KIT BLACK XBOX 360 / 4CONSOLE (2563839135) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. btw. bardziej polecam Ci zaopatrzyć się w jakieś 4 Akumulatory i ładowarkę np. Ładowarka Energizer Quattro + 4 akum 2650mAh, FV (2569194166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam właśnie ten zestaw i na jednej parze gram 6-7dni (2-3 godziny dziennie) więc jest to wg. mnie dobry wynik

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najlepiej kupić zwykłe akumulatorki AA z ładowarką, ja posiadam Sanyo ENELOOP i sprawują się wyśmienicie

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja mam taki jak ten z aukcji i tez sprawuje sie wysmienicie i nie musze sie bawic z wyciaganiem i wkladaniem do ladowarki ani innym cudowaniem tylko na noc podlacze kabelek i juz

8. jaros1024

jaros1024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podkarpacie
    Dokładnie, ja też mam Eneloopy i są świetne, naprawdę bardzo długo trzymają.

9. -Majkel-

-Majkel- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja rowniez taki posiadam i po jednej nocy ladowania albo po paru godzinach (nigdy nie wiem kiedy jest koniec ladowania, mozna tez ladowac podczas grania) starcza mi na 4 dni grania albo wiecej. Ogolnie fajna sprawa, nie martwisz sie czy Ci baterie padna czy nie.

10. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Również polecam eneloop, ostatnio w neonet byla promocja, 50 zl zestaw 4 baterie AA i ładowarka.

Ogólnie świetne baterie, warto mieć kilka w zapasie bo czas ładowania powyżej 10h

11. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Najlepsze wyjście to zakup akumulatorków AA i ładowarki.

12. tomio82

tomio82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Popieram kolegów powyżej,tylko Sanyo Eneloopy, nie są to typowe akumulatorki.
    Sanyo wymyśliło akumulatorki hybrydowe czyli połączenie tradycyjnych z bateriami alkaicznymi, zwykłe akumulatorki z każdym ładowaniem zmniejszają swoją pojemność dosyć szybko a poza tym jeśli się je naładuje i leża na półce to i tak się rozładują, natomiast w Eneloopach jest tak że naładowane po roku leżenia dalej będą miały jeszcze co najmniej 80% naładowania(walor zwykłych baterii) i nie zmniejszają tak szybko swojej pojemności już po kilku ładowaniach jak to jest w zwykłych akumulatorkach.
    Tylko trzeba uważać na te z Allegro bo jest masa podróbek i zamiast japońskich ogniw to mają jakieś chińskie buble

13. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Dam Ci rade, ja wzialem najtansze na allegro. I bardzo zaluje. Z poczatku moze fajnie trzymalo ale zaczalem robic task ze gralem ladowalem 2 minuy odpinalem i tak w kolko. No i bec poszlo, teraz musze miec pod ladowarka ciagle ( prawie). Nie wiem dokladnie jaka firma ale radze juz dolozyc pare zlotych i kupic oryginal.

14. koniecznymail

koniecznymail Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Dokładnie mam akumulatorki, jak potrzebuję aparatu to wyjmuję z pada i używam, jak potrzebuję do latarki to to samo, a takie akumulatorki są tylko do pada

15. Jokozzz

Jokozzz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wadowice
    Ja kupilem taki akumlatorek na ebay...dalem niecale 15zl (chiny) Po naladowaniu bateria trzyma 10h grania non-stop a w kazdej chwili moge podpiac kabelek pod USB i gram dalej (akumlatorek sie laduje)...

Moim zdaniem warto poswiecic niecale 20zl niz ladowac baterie :)

16. tomio82

tomio82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Tak tylko że kupujesz 4 akumulatorki Eneloopy i na 2 grasz a a kolejne 2 możesz naładować i niech sobie leżą i czekają aż te pierwsze siądą i nie ma problemu wtedy z przerwami w graniu, poza tym na Eneloopach pad działa 5 do 7 dni przy sporym użytkowaniu i są trwalsze więc posłużą na bardzo długo.
    Koszt takich 4 akumulatorków to ok.40zł (ja ostatnio kupiłem zestaw ładowarka + 4 szt akumulatorków za 55zł)

17. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    panowie podpowiedzcie mi - jakiej długości jest kabelek ?? :]

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jeśli chodzi o oryginalny zestaw Play and Charge Kit to długość kabla wynosi 2,7m.

19. kacperqqq

kacperqqq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Za 50 zł to w realu jest oryginalna bateria do pada z kablem usb i działa super :)

Wczytywanie...

Poleć forum