1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulatorki baterii AA, do padów!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Nerdox, Wrzesień 10, 2013.

1. Nerdox

Nerdox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stolica Nauk Ogrodniczych.
    Witam, nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem ale chyba tak, mam pytanie proszę mi podać jakieś linki do dobrych akumulatorów do baterii AA, bo potrzebuje do padów, max na 4 baterie. Dziękuje u pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nazir

Nazir Banned

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sanyo Eneloop tylko i wylacznie

2 użytkowników lubi ten post.
  4. fernando90

fernando90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    SNC
  5. Yanku

Yanku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Popieram Nazira

Akumulatory jakie podał kolega wyżej to moim zdaniem strata pieniędzy ... masz 2 sztuki 600mAh (a każdy z akumulatorków AA Sanyo ma 2000 :) - a Sanyo możesz wykorzystać o wszystkiego innego także, tamtych niestety nie.

Sam posiadam Eneloopy i szczerze polecam, 4 pady, 8 akumulatorków + 4 zapasowe i w każdej chwili można wymienić

Do tego polecam ładowarkę BC700 - komplet akumulatorków do urządzeń elektrycznych (ja mam pady, piloty, myszki i aparaty wszystko na eneloopach) ... zapominasz co to kupowanie baterii :)
    na jeden raz wydatek spory, ale jak już pisałem, zapominasz co to problem z brakiem baterii :)

6. mini21

mini21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Enełupki (eneloopy), ewentualnie ich odpowiedniki innych marek (GP infinium, varta redy2use itp.).

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

7. Nazir

Nazir Banned

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dodam tylko ze maniacy od aparatów fotograficznych zazwyczaj używają eneloop i sobie bardzo chwala. A to jest najlepsze rekomendacja. Dodatkowo tak jak napisał Yanku ładowarka BC700 (mam, używam, polecam) gdzie możesz również ladować AAA, posiada opcje ładowania, rozładowania, odświeżania i testowania.

8. Ejzo

Ejzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. fallangel

fallangel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może ktoś podać jakiś link z allegro z akumulatorkami Sanyo Eneloop pasującymi do pasów od x'a od zaufanego sprzedawcy i w stosownej cenie? :)

10. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musi być allegro ? Pamiętaj o ceneo, może znajdziesz tam sklep ze swojej okolicy: Sanyo Eneloop AA/R6 2000mAh 4szt. (HR-3UTG-4BP) - Ceneo.pl oraz Sanyo ENELOOP XX AA/R06 2500mAh 1 szt. (144558) - Ceneo.pl
    Możesz też popytać w sklepach z elektroniką o sprowadzenie ich dla Ciebie. Ja mam zwykłe Warty 9zł szt 2100 mAh i też długo działają.

1 osoba to lubi.
  11. mini21

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli masz gdzieś niedaleko salon Fotojoker to były tam kiedyś po 10 zł.

Ja swoje kupowałem też w firmie RAM.

Patrz tylko żeby miały dopisek UTG.
    Ja mam ich 3 komplety po 4 szt do lamp błyskowych, 8 szt w grupie do aparatu i do tej pory mnie nie zawiodły.
    Jako backup stosuje GP infinium (ta sama tech. ale są droższe).

12. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    +1
    Sam posiadam BC700 + Eneloopy i są bezkonkurencyjne w zasadzie to miałem takie niemieckie aku to były lepsze ale w PL ich nie kupisz. Testowałem sporo aku i z dobrych cena/czas mogę polecić też Pentagram Infinity mają 2700mAh ale po roku zeszły od 2000 - 2350
    No i wielkim plusem posiadania dobrej ładowarki jest możliwość ładowania innych aku co całej maści sprzętu.

UWAGA! Kup tylko i wyłącznie niemiecką BC700, te produkowane w Chinach padają i można tylko pożar mieć w domu.

13. fallangel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Acha, dzięki za info, chciałem jeszcze zapytać jakie z tej firmy są najlepsze? W sensie ile mAh oraz czym się różnią te z dopiskiem XX?

a co oznacza to UTG?

A jeszcze inne pytanki: Mam akumulatorki TRONIC ENERGY 2500mAh używam do pilotów oraz szczoteczki a będą dobre też do pada od xbox'a? A ładowarkę mam Energizer CHCC-EU na 4 baterie, wystarczy czy lepiej zaopatrzyć się w jakąś lepszą?

14. mini21

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    UTG to oznaczenie nowszej serii akur.
    Występują też w dwóch wersjach UTGA i UTGB.
    Te drugie mają zwiększoną ilość cykli ładowania - 1800 względem 1500 cykli w UTGA.

Ładowarkę bym chyba zostawił, bo jeśli działa to nie ma sensu jej wymieniać.

Tak naprawdę dla aku. zdrowo jest łądować je WOLNYMI ładowarkami a nie takimi superszybkimi, ale to już mniej istotne.

15. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skoro masz takie baterie to też możesz używać ich do pada. Ale pamiętaj, że 2500mAh to one raczej nie mają, może w okolicach 1800mAh. Bateria Sanyo są polecane, bo ich rzeczywista pojemność jest zbliżona do tej reklamowanej.

16. fallangel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  17. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Daj spokój - taniej i dużo lepiej wyjdzie zakup akumulatorków AA.

To co podałeś to ... szkoda pieniędzy.

1 osoba to lubi.
  18. fallangel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, dzięki za info, lecę po akumulatorki Sanyo ;]

19. cosiek

cosiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Enelop albo GP Recyko. Enelopy 1500 ładowań mają wytrzymać i mają te min. 1900mAh. Ogólnie akumulatorki bateryjnopodobne. Nawet po roku (tyle trzymałem dla testu zestaw 2 sztuk GP recyko) są jak po naładowaniu 1,28v napięcie. Enelop 1,24 w fabrycznie ładowanych ponad rok po zakupie.

20. Opal86

Opal86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Polecam Sanyo Eneloop :)

21. TheSkater59

TheSkater59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska :)
    ja uzywam akumulatorkow firmy GP (5x1300mAh , 3x2500mAh) , Duracell (2x2450mAh) ,SONY (2x2500mAh) oraz Energeizer (2x2000mAh) ;) dlaczego az tyle ? poniewaz mam w domu troche sprzetu zasilanego wlasnie tego typu bateriami AA , wedlug mnie najdluzej trzymaja mi akumulatorki firmy Duracell dokładnie takie Duracell akumulator HR06 AA 2450mAh od Karen (3562616026) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Polecam oczywiscie wszystkie ale najbardziej te Duracella

Wczytywanie...

Poleć forum