1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

akumulatorki do pada xbox 360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lewis, Maj 29, 2011.

1. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Witam chciał bym zakupic 2 akumulatorki do padów i znalazlem na allegro takie cos FIRMOWY AKUMULATOR + KABEL / PLAY&CHARGE SUPER (1631630157) - Aukcje internetowe Allegro czy bedzie to normalnie pasowac i działac moze ktos posiada takie cos i moze napisac jak sie to sprawuje z góry Dzieki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Tak będzie pasowało i prawidłowo funkcjonowało z Twoim padem. Ja mam podobne tylko innej firmy , czas grania to ok 20 h :)

4. sauron96

sauron96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Napewno będzie pasowało i dobrze sie sprawowało :)

5. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    A ja kupiłem sobie akumulatorki firmy GP 2450 mAh mam już je 2 lata i spisują się znakomicie.

6. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Na pewno będzie działało.

7. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Będzie działało, ale nie polecam. Pojemność tego akumulatora to 2000 mAH. Za mniejsze pieniądze kupisz ładowarkę + 4 zwykłe akumulatorki po 2000 mAH każdy Polecam na przykład SANYO ENELOOP ŁADOWARKA MQN04 + 4 AA UTGA R6 WwaFV (1625796934) - Aukcje internetowe Allegro. Więc masz 2 razy większą pojemność, a baterie możesz wykorzystać nie tylko do pada. Jak dokupisz kiedyś drugiego pada, to 2 akumulatorki do tego dokupisz za mniej niż 20zł.

Jedyną niby zaletą takiego zestawu jest możliwość ładowania podczas grania, co jest i tak lipą, bo za te pieniądze masz 4 baterie, więc jak 2 się ładują, to dalej możesz grać, a i od kabli nie jesteś uzależniony.

8. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    aha dzięki za odpowiedzi :) po namyslach kupie to bo bateri juz mam dość przy wibracjach czasem sie rozłącza pad ,a te akumulatorki sa orginalne od xboxa i beda dobrze trzymac sie pada ;]

9. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Te akumulatorki nie są oryginalne. Są wyprodukowane przez firmę Hama, która nie zachwyca właśnie jakością wykonania. Mam parę produktów tej firmy. A jeżeli rozłącza Ci pada, to powinieneś sprawdzić czy nie jest on wadliwy, gdyż mi się to nigdy nie przytrafiło, a miałem w rękach już kilkanaście padów. Ale decyzję pozostawiam tobie:)

Wczytywanie...

Poleć forum