1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulatorki do Pada Xbox One

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Gumis_sx, Styczeń 11, 2016.

1. MasterD23337

MasterD23337 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2343
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Obydwie są dobre, do ładowania aku do pada syknie ci NC-1000 będzie aż nad to a NC-3000 ma fajne kołyski do dokupienia osobno na inne typy aku. i jest mocniejsza ale to i tak się nie przyda do ładowania AA bo przy takim prądzie to byś je szybko zajechał.

4. MasterD23337

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sorki, że dopiero teraz odpisałem, ale były święta.
    Kupiłem jednak NC-3000. Też można ustawiać prąd ładowania. Wolałem wydać te 25 zł więcej, ale mieć trochę lepszą, zważywszy na fakt, że nie kupuję jej na rok. Teraz tylko eneloopy dokupić i będzie dobrze.

5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    460
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Ja osobiście używam ENELOOP z stara ładowarka z Kodak'a wszystko działa jak należy. Uważam, że nie ma sensu przepłacać za akumulatorki.

redRA lubi to.
  6. MasterD23337

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja też planuję kupić eneloopy białe. Mam tylko takie pytanie. Czy akumulatorki od nich
    http://everactive.pl/akumulatory
    ktoś używał? Jak z ich trwałością?
    Pozdrawiam

7. GumaTurb0

GumaTurb0 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Miasto:
    Warszawa
    Pytanie z innej beczki. Będę mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem zestawu akumulatorów eneloop wraz z ładowarką. Pytanie brzmi czy warto wykonać jakąś czynność jak np pełne lądowanie na początku czy można wyjąć z pudełka i zacząć grać?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja od razu grałam, aż do zużycia. Nie mam problemów z akumulatorkami, dobrze działają do teraz. Mam białe i czarne Eneloopy :)

9. krzys1190

Polubienia:
    2343
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Akumulatory te są wstępnie ładowane w fabryce przy pomocy energii słonecznej, można je od razu używać. Ponadto nie trzeba ich ,,formatować''.

GumaTurb0 lubi to.
  10. GumaTurb0

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Miasto:
    Warszawa
    Ok ok jak najbardziej zapoznałem się z opisem producenta. Niemniej chciałem jedynie potwierdzić to z osobami które użytkuja. Doświadczenie mi podpowiada, że marketing swoje a życie swoje.

11. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    463
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Jeżeli pytasz o ładowarkę to pierwsza wygląda jak wierna podróbka niemieckiej ładowarki Technoline z serii BC. Ja osobiście posiadam Techno Line BC900 (od 2007 roku) więc teraz jest ze mną już dziesiąty rok! Żeby dodać pikanterii to z racji mojego "zawodu" ładowarka od kilku lat pracuje 4-5 dni w tygodniu ładując non stop jakiś zestaw paluchów. Serio, sam jestem pod cholernym wrażeniem!

Jeżeli chodzi o aku to już chyba kiedyś pisałem, że od lat używam tylko białych eneloopów. Przez te niemal 10 lat padły mi może 2-3 sztuki i uwaga: wszystkie typu AAA (tych używałem bardzo mało ale mam wrażenie, że sa delikatniejsze). Obecnie wszystkie urządzenia (lampy błyskowe, nadajniki, wyzwalacze i oczywiście pady do konsoli) są u mnie zasilane białymi eneloopami. Nie wiem ile ich mam. 50? 60?
    Jeżeli ktoś chce wydać 35-40% kasy więcej może zakupić czarne eneloopy. Co prawda są one zaprojektowane głównie do urządzeń wymagających "większego i szybszego oddawania prądu" jak np. lampy błyskowe o dużej liczbie przewodniej ale w padzie po prostu będą działały troszkę dłużej niż białe z racji większej pojemności. Wg producenta czarne mają też 3 krotnie mniejsza żywotność (500 cykli vs 1500 cykli dla białych). Ale taka żywotność to i tak lata eksploatacji.
    Osobiście polecałbym 1 blister białych eneloopów na każdego pada w domu. Nie wiem jak teraz wyglądają ceny ale za 4xAA białych płaciłem ok. 30zł natomiast czarne kosztowały wtedy ok. 55zł.

12. krzys1190

Polubienia:
    2343
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Wiem że film ciemny i do bani ale nagrałem na szybko bo lece spać i nie chciało mi się latać na dół, ciekawi mnie niby czarne są do urządzeń typu lampa błyskowa ale są tragiczne w porównaniu z białymi co widać na filmie.

Są na pewno oryginalne ponieważ kupiłem je w morele.

13. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    463
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Na temat czarnych to raczej informacja marketingowa ale nie twierdzę, że nie prawdziwa. Natomiast Twój test jest troszkę dziwny :) Te lampki są średnio przewidywalne ale potrafią błyskac szybciej. Gdyby działay tak jak twoje na aparacie to bym się załamał. Wiem bo mam kilka "trupów" YN 560. Sprawdziłem teraz z czystej ciekawości systemówkę canona 580 EX II i YN 600EX RTII na manualu (oczywiście nie na pełnej mocy ponieważ taką chyba nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy użyć. W praktyce używam raczej wartości 1/16, 1/32, rzadko 1/8). W środku były używane białe eneloopy (nie wiem ile zostało "mocy") ale w szybkim trybie seryjnym YN błysnęła mi dokładnie 10 razy (11 klatka nie doświetlona na aparacie). Musiałem sprawdzić na wyświetlaczu bo nie sposób było tego policzyć jak u Ciebie więc coś ten Twój test mało wiarygodny.

14. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zakupiłeś te akumulatorki. Wg. testu PCWorld everActive EVHRL6-2600 są godne polecenia.

15. GumaTurb0

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Miasto:
    Warszawa
    Mam nietypowy orzech do zgryzienia. Kupiłem akumulatorki Eneloop białe w zestawie z ładowarką. I tak, jedna para działa normalnie, widać poziom baterii i wssystko ok. Jest info gdy poziom baterii spada. Druga para zachowuje się nietypowo ponieważ w pewnym momencie odcina zasilanie i są rozladowane. Bez żadnego info, ostrzeżenia itp. Ma ktoś tak? Są wadliwe? Reklamować?

16. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Raczej wadliwe, ja mam 4 komplety Eneloopów i na żadnym mi się tak nie dzieje. Zawsze mam info na konsoli, że baterie są bliskie wyczerpnia itd i dopiero się wyłączą po czasie jeśli ich nie zmienię. Ja ładuję aku ładowarką procesorową to mi ta ładowarka ich nie przeładuje.

17. nerka123

nerka123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  18. krzys1190

Polubienia:
    2343
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ładowarka ok tylko musisz pamiętać najlepiej sobie budzik ustawiać celem wyjęcia akumulatorków bo według tabelki 8-10h i są naładowane.

19. a_team

a_team Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    113
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Katowice
    Ja osobiście kiedyś kupiłem ładowarkę Powerex MH-C9000. Fajne tryby ładowania i używam już kilka lat. A akumulatorki też eneloopy białe

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

20. nerka123

nerka123 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Moja juz przyszla, ale poki co i tak lezy bo akumulatorki naladowane :D

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

21. axell

axell Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    To ja mam ładowarkę BC-700 wcześniejszy model , kupioną specjalnie do ładowania 3 akumulatorów, bo wszystkie inne dostępne na rynku ładowały parzystą ilość. Służy mi już 15 lat od zakupu pierwszego aparatu cyfrowego w 2002r. Nie jest ideałem, ma też już swoje fochy - bo teraz tylko już prądem 200mh ładuje, przy większym się resetuje, wcześniej max 2x700 +2x500mAh. Przy intensywnym korzystaniu z akumulatorków dosyć wysoki koszt bo powyżej 100 zł szybko się zwraca. Ma bardzo fajne funkcje (odświeżanie akumulatorków - przywraca do życia zapomniane aku - chociaż nie działają już tak sprawnie jak nowe , test pojemności czyli naładowanie i mierzenie ile udało się z aku wyciągnąć, oddzielne sterowanie dla każdego akumulatorka) .

kuleczka91 lubi to.

Wczytywanie...

Poleć forum