1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulatorki (Play & Charge)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Matiasik, Lipiec 12, 2010.

1. Matiasik

Matiasik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brodnica
    Witam mam pytanie czy opłaca się to kupić ?

AKUMULATOR 3600mAh do XBOX 360 PLAY CHARGE - BA1 (1108236679) - Aukcje internetowe Allegro

1.Czy to nie jest jakaś tania podróbka ? bo po cenie to widać , że nie jest to oryginalny zestaw Play & Charge.
    2.Jak to się ładuję ? Czy tam się wkłada akumulatorki i podłącza pod usb , a później wyciąga się akumulatorki i wkłada do pada czy to całe trzeba włożyć ?
    3.W sumie mi się wydaję jakby to była ładowarka a nie Play & Charge chyba , że źle mówię ;P

Czy lepiej się opłaca kupić akumulatorki ?

Akumulatorki AA Energizer 2450mAh !! Najtaniej!!!! (1114424813) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ten pierwszy zestaw do podróbka play&charge kit.
    Aby to naładować musisz chyba wyjąć akumlatorek z pada, nie wiem dokładnie jak z tym jest bo mam oryginalny zestaw play&charge.Lepiej kup akumlatorki lub oryginalny zestaw play&charge.

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Mam identyczny Play & Charge i polecam. Można grać podczas ładowania, ale kabelek jest dosyć krótki i trochę uniemożliwia gwałtowne ruchy, dlatego gry gram i chcę ładować to podłączam do PC bo stoi bliżej TV niż Xbox ;d

5. ModWorld

ModWorld Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Augustów
  6. majkl

majkl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam porównanie bo w jednym padzie mam oryginalne play&charge a w drugim podróbkę za 15zł. Jedyna różnica polega na tym, że w podróbce akumulator musi by wypięty z pada, żeby go ładowac. Za to różnica w cenie spora ;)

7. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Ja też mam podróbkę i nie muszę wypinać z pada.. Mogę nawet przez ten czas grać. Pewnie masz jakiś inny model, bo ja praktycznie identyczny jak ten w temacie.

8. shyha

shyha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
  9. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    O kurde, czarny. Ja cisnę na białym akku w czarnym padzie :(

Btw. Trochę drogo. Co prawda mocniejszy akumulatorek od mojego ale i tak przepłacony, bo ja 3600 mAh dostałem za niecałe 13 złociszy.

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    a i tak maja pewnie max 1500mAh

11. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Że niby moje? Nie, po prostu na Allegro była aukcja bez opcji "Kup teraz" i ceny minimalnej i nikt nie dał więcej. Przez takie coś już nawet gry w folii za 3 zł kupowałem ;) A te akumulatorki trzymają długo, więc 1500 na pewno nie mają. Po prostu trzeba być cierpliwym i szukać okazji w aukcjach.

12. shyha

shyha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    a stwierdzasz to na podstawie fusów w herbacie czy badałeś?
    Mój znajomy ma te same i trzymają mu bardzo bardzo długo.

13. pozzdro

pozzdro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po dzisiejszej sytuacji nie mogę osobiście polecić akumulatorów NiMH paluszków do pada. Używałem Energizerów 2450 mAh i z ogromnym trudem wyjąłem je z battery packa. Mocowałem się kilka minut zdzierając przy tym etykietki ;P Wziąłem na porównanie baterię alkaliczną i okazało się, że akumulatorek był o jakieś 0,5-1 mm grubszy.

Kto wie, może po prostu takie akumulatorki AA o dużej pojemności są grubsze od baterii alkalicznych.

14. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    @shyha i Bansuj Mogę Wam powiedzieć z czystym sumieniem: te wasze pseudo 3600mAh to pic na wodę. Nie mają NA PEWNO powyżej 2000mAh. A nawet sądzę że mają ok. 1500mAh jak mówił Dexter. Podam przykład: Czemu chińskie akumulatorki AA o pojemności np. 3600mAh ważą mniej niż jakieś renomowanej firmy posiadające 2000mAh? Bo tak na prawdę nie są to prawdziwe pojemności tylko chwyt marketingowy. Nie wieżę żeby kupić play&charge (nawet podróbkę) z realnymi 3600mAh za 15zł. No chyba sobie żartujecie. Jestem pewien że oryginalny p&ch jest bardziej wydajny i co najważniejsze trwalszy niż to tanie chińskie gówno. Tyle z mojej strony na ten temat.

15. magic79

magic79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz kolego rozbawiłeś mnie niezmiernie.
    Myślisz,że gdzie są produkowane oryginały p&ch.W USA???Haha

16. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Nie chodzi o to gdzie sa wyprodowane tylko jak. Sa dwie chinszczyzny, lepsza i ta z bazarow. np. Nike tez jest produkcji chinskiej ale zlecane przez duza korporacje i o taki produkt chinole juz sie staraja- tworza z lepszego materialu. Tak samo jest z oryginalnymi aku Microsoftu :)

17. magic79

magic79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    !necro^,na temat p&ch nie będę z Tobą polemizował gdyż za pewne masz zdecydowanie większe doświadczenie w użytkowaniu padów,ładowarek itp.
    Ja nie dawno zakupiłem dwa pady,teraz dopiero przymierzam się do zakupu czegoś do ładowania więc moja wiedza jest znikoma.
    Powiem Ci natomiast pewną rzecz.
    Pracuję w jednej z większych w Polsce firm zajmujących się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek,czyli kartridże,tusze,tonery itp.
    Towar ściągamy bezpośrednio od naszych małych żółtych przyjaciół.W każdej dostawie przychodzi kilka kontenerów.
    Część z tego trafia na Allegro gdzie jest sprzedawana jako oem,no name czyli foliowy woreczek i nic więcej.
    Druga część trafia do przedstawicieli handlowych,którzy rozwożą towar po sklepach stacjonarnych w całym kraju.W tym przypadku oczywiście wszystko pakowane jest w kartoniki z naklejkami,dodawane są instrukcje,ulotki.
    Produkt,który trafia na Allegro kosztuje od 15 do 30 zł.Ten sam towar opakowany i sprzedawany w sklepach kosztuje odpowiednio od 50 do 100 zł
    Ktoś kto widzi w sklepie coś za 50 zł jest przekonany,że musi to być lepsze jakościowo niż coś co jest za 15 na aukcji.
    A tak naprawdę płaci dodatkowo 35 zł za (bardzo ładny zresztą:)) kartonik.No i ma czyste sumienie,powie sąsiadowi,że on w przeciwieństwie do niego nie kupuje taniej chińszczyzny tylko markowy towar:D
    Oczywiście nie z każdym towarem jest tak samo ale uwierz,że takie chwyty zdarzają się często.

18. pat792

pat792 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sam am akumulatorki 900mAh i trzymają ponad 8 godzin. Nie wiem dokładnie ile ponieważ gdy gram nie liczę zbytnio czasu. Niedługo przełożę akumulatorki 3800mAh z aparatu i wtedy wam podam przybliżony czas grania.

19. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Czy naprawde trzeba wszystkim po kolei mówić że żeby osiągnąć taką wartość na ogniwach trzeba ich włożyć 2 razy więcej !!
    Jakim cudem niby upchneli te ogniwa? Nawet renomowane firmy nie mają takich wartości.
    Poczytajcie najpierw artykuły których jest multum na necie

Wczytywanie...

Poleć forum