1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulatorki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 26, 2010.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Witam!
    Mam zamiar sprawienia sobie akumulatorków (te paluszki doprowadzają mnie do kur*icy), musi być ładowarka.

Znalazłem takie coś:

i

I teraz moje pytanie, czy warto dopłacać do tych energizerów, czy nie opłaca się przepłacać ?

Ew. podawajcie jakieś inne sensowne oferty (koniecznie z ładowarką).

2. Lotnik421 Xbox One

3. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
    nie lepiej kupic akumulator microsoftu z kablem usb do ladowania?

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
  5. Jizah

Jizah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  6. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    weź Energizery,pojemność Maxxceli 3800 mAh to ściema

7. janekccq25

janekccq25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja posiadam aku SANYO ENELOOP 2000 mAh i do tego ladowake firmy MW ktora moze ladowac 4 albo 2 aku na raz ma funkcje rozladowania do konca aku i dopiero zaczyna ladowac i tez funkcje formowania aku.Jak gram tak 1-2h dziennie to aku 3maja spokojnie ze 2-4tyg aha aku nawet jak leze nie uzywane to sie nierozladowuja to jest ich bardzo wielka zaleta sa oczywiscie litowo polimerowe takze te aku moge ci z czystym sumieniem polecic

8. Krystian69

Krystian69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja posiadam dokładnie te same energaizery i szczerze ci je polecam bardzo długo idzie na nich pograć

9. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Microsoft PLay&Charge ? Sam mam, fajnie ale zauważ że 2x dobry akumulatorek i masz ok. 2,5x taką pojemość co zestaw m$ ;]

10. dawideczek65

dawideczek65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja kupiłem orginalne AKUMULATORKI(nie jakieś baterie) microshitu i jestem zadowolony

11. Zozozl

Zozozl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bajki
    Ja bym brał tą ENERGIZER

12. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Lol. Głupotą jest kupywać za 70 złoty dwie akumulatorki i kabel Microsoftu, jeśli za 30 złoty można mieć 4 akumulatorki Energizera (nawet mniej, ja kupiłem cos koło 26,99), które trzymają mi czasem nawet trzy tygodnie jak mniej gram z wibracjami. I do tego ładowarkę Philipsa na USB, którą wcześniej dostałem do 4 Philipsów też za około 23,99.

13. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    polecam ci te pentagramy,może ładowarka nie jest markowa ale akumulatorki
    są super,wcześniej używałem akku Duracell które trzymały góra tydzień przy 2-3 godzinach grania dziennie.
    Pentagramy bardzo miło mnie zaskoczyły,działają około 3 tygodni.
    poczytałem trochę i podobno są wytwarzane tą samą technologią co akumulatorki Sanyo ale są o wiele tańsze

14. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    Mam enery 2500 i jestem bardzo zadowolony! Uzywam ich juz 14 miesiecy i ciagle bardzo dlugo trzymaja, gram srednio po 4-5h z podpietym headsetem i trzymaja kolo 10-14 dni. Nie rozladowuja sie jak poleza.

Maxxcell 3800:) nie ma takiej mozliwosci! musialy by byc bardzo grube zeby pomiescic taka ilosc energii!
    Zafunduj sobie enery tylko pamietaj o starannym sformatowaniu

15. pawcio223

pawcio223 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do was pytanie czytalem ze aby akumulatorki mialy maxymalna pojemnosc trzeba 2-3 razy naladowac i rozladowac.Teraz pytanie jak szybko rozladowac akumulatorki?????

16. linchpin

linchpin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niektóre ogniwa rzeczywiście osiągają pełną sprawność po kilku cyklach ładowania, ale nie wiem czy to się tyczy wszystkich akumulatorków AA. Tak czy inaczej po co szybko rozładowywać? Spieszy Ci się gdzieś? Wsadź je do pada i graj, jak się rozładują to naładuj i tyle. Pamiętaj tylko żeby przez te pierwsze 2-3 razy ładować je dopiero jak padną całkowicie, a nie przy pierwszych oznakach rozładowania jak diodki na padzie mrugają.

17. pawcio223

pawcio223 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. Skik

Skik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ile bys nie mial pojemnosci i tak wyladuja sie w trakcie gry i nie bedziesz mial gotowych zamiennikow. Ja tak zawsze mam :D

19. Grzechu Oo

Grzechu Oo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żywiec
    ja mam akumulatorki eneloop 2000 mAh. niech nie zrazi Cie ich pojemność bo są bardzo dobre i długo trzymają. czasami te wygórowane pojemności to tylko chwyt marketingowy jak np megapixele w aparatach.

20. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli chodzi o akumulatorki to polecam akumulatorki sanyo.
    Mam taką ładowarkę MAHA / POWEREX MH-C9000 WizardOne Charger-Analyzer for 4 AA / AAA i testowałem na niej energizery 2500 - rzeczywista pojemność ok 2200 mAh, pentagramy 2000 i te niestety po kilkunastu ładowaniach mają tylko ok 1200 mAh, sanyo 2700 i te maja rzeczywistą pojemnośc 2500 mAh, oraz sanyo eneloop 2000 i te maja ok 1900.

Jeśli często grasz i efekt samowyładowaniu akumulatorków cię nie interesuje to bierz sanyo 2700 (ja je mam i trzymaja bardzo długo), natomiast jeśli grasz sporadycznie to efekt samowyładowaniu jest ważny i tu polecam sanyo eneloop.

aha i co ważne akumulatorki sanyo są robione w Japonii a nie made in eu czy prc :)

21. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    promi moje eneloopki 2000 maja jakies 2050 pojemnosci. Mam juz je z pol roku i w ogole nie utracily pojemnosci.
    Ladowarke mam taka:
    PROFESJONALNA ŁADOWARKA BC-900 POMIAR POJ. ZESTAW (930489457) - Aukcje internetowe Allegro

Mam jeszcze kilka akumulatorkow tronica 2500 z lidla (4 sztuki za 12 zl) i moja ladowarka laduje je do 2300. Te maja jakies 2 miesiace. Na poczatku mialy jakies 2450.

Wczytywanie...

Poleć forum