1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulatory czy play&charge

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez cukier, Listopad 14, 2010.

1. cukier

cukier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Jak uważacie co jest lepsze ? Ja planuje kupić ładowarkę i akumulatory jaka jest najlepsza ładowarka tak do ok 50 zł i jakie akumulatorki są najlepsze ?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem p&ch i byłem zadowolony. Ładowałem jak się wyładowały całkowicie i przy pełnym ładowaniu wytrzymywały ok 5dni grania codziennie po ok. 4godz. Gram bez wibry:)
    Ale coś mi się ostatnio zepsuły nie wiem dlaczego. Były używane 2lata, więc mogły paść;). Polecam ale także polecam zasięgnąć także innych opinii. Co do akumulatorków i ładowarki polecam Energizer I GP.

4. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musisz wybrac odpowiednie akumlatory bo nie wszystkie sie nadaja moga dziala ale szybko sie wyladowuja a inne dzillaja o wile dluze mowie tu o markowych takich i takich

5. MuNNek

MuNNek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Wiec miałem play&charge ale zawsze miałem problem z bateria , pierwsza przestała działac po 2 mies. kolejne 2 tak samo ... I przezuciłem sie na akumulatorki i jestem zadowolony mam 4 i na zmiane zmieniam a na jednym ładowaniu do ok 2 tyg. grania( tak w tygodniu 10-12h )

Wiec polece ci akumulatorki zebys nie miał takiego pecha jak ja z P&C ;p

6. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    a moze Quick play & charge??

7. luksurface

luksurface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Norway
    koszt ładowarki (+akumulatory) średnio ~ 50 zł, play and charge od 65 zł w górę i przy tym drugim ogranicza Cię kabel. Mając akumulatory i wireless pad większa wygoda. Jak dla mnie postawiłbym na akumulatory ( te których używam ja to: r6 // AA Mignon 4800 mAh Ni-MH) - ładuję średnio raz na dwa tygodnie przy dość intensywnym użytkowaniu.

8. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. cukier

cukier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  10. dontd

dontd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ja mam duracelle świetne akumulatorki przy moim graniu co 2-3 dni po 3-4 godziny wystarczają na ok nawet 1 miesiąc nie gram dziennie ale może co 2 dzień i dają rade myślę że przy dziennym graniu po 4 godziny z wibro oczywiście na full ok 2-3 tygodnie

12. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Jak dla mnie aku od 3 lat jadę na PHILIPSAH 2700 i sa naprawdę nie do zdarcia. W zapasie ENERGIZER 2500 ale coś mi swirują.

13. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak dla mnie akumulatorki. Uzywam duracelli 2500mah i starczaja na ok miesiac czasu.

[ot] mialem na pare dni ps3 slim. Pad porazka, rozladowywal sie po 4h grania!! A ja zastanawialem sie po co kolega dal mi 5m przedluzacz usb ;P

14. n1co

n1co Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miałem Ps3 i tez podobny problem, tylko mi pad trzymał z 10 godzina, a na akumulatorkach pad od Xboxa trzyma mi nawet 2 miesiące

Wczytywanie...

Poleć forum