1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

akumulatory do pada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bryncuqn, Październik 4, 2010.

1. bryncuqn

bryncuqn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    mam pytanie chce zakupic akumulatory do pada ale nie wiem z jaka moca wziasc by byly dobre bo slyszalem ze musza byc minimum 2500 bo slabsze jak nawet sa naladowane na full to kontrolka na padzie miga jakby mialy sie zaniedlugo rozladowac . prosze o opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    źle słyszałeś, ja mam akku 2100mah tylko te nowe co się nie rozładowują jak leżą i mi trzyma już od 5 dni na codziennej grze bez szwanku a bedzie pewnie ze 2 tyg jeszcze albo dluzej. kontrolka miga jeśli sa na prawde rozladowane, najlepuej kuic markowe akku GP RECYKO albo Sanyo ENELOOP ;)

4. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    z tą pojemnością to trochę ściema ale Hofi na tym bardziej się zna :) Kup Sanyo enelop. Sam takie mam

5. Kryptonian

Kryptonian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam sanyo, chociaż teraz używam GP, ponieważ taki mam drugi komplet, z których też jestem bardzo zadowolony.

6. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ja polecam Ci energizer , jeżeli naładuje je na fulla trzymają około 50-60godzin.

7. tomaszek007

tomaszek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    ja mam 4 energizery 2000 mah i 6 2500mah - jakiejs wybitnej roznicy nie odczuwam, czy na padzie czy gitarze

8. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    ja lecę na gp bodajże 2500 albo 2800 i na bateriach wyjętych z wkrętarki elektrycznej które mają 800 i na nich jestem w stanie pociągnąć tydzień grania po 5h dziennie

9. wert999

wert999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kup Sanyo enelop.

Wczytywanie...

Poleć forum