Akumulatory do Pada

snav

Banned
Witam, mam do Was pytanie, lepiej kupic pojedyńczo Duracele lub Energizer czy brać to ŁADOWARKA ENERGIZER DUO + 2x 2000mAh VAT23% (1751283073) - Aukcje internetowe Allegro ??
 

65userow

Banned
Kupiłbym to co z tej aukcji, jednak wolałbym 4 sztuki. Jak te w padzie się rozładują, to zmieniasz je na drugie, a te rozładowane do ładowarki.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
To nie powinno być pytanie do "Was", tylko do Ciebie. Jeśli grasz mało i kupujesz bateria raz na 2-3 miesiące, to niekoniecznie musisz kupować sobie taką ładowarkę, jeśli natomiast grasz po kilka godzin dziennie, to przelicz sobie ile wydajesz na baterie, a zobaczysz, że dzięki temu w skali dłuższego odcinka czasu zaoszczędzisz parę groszy. Chociaż takie urządzenie powinno być w domu, baterii używa się przecież nie tylko do pada i w każdej chwili mogą okazać się potrzebne.

//Zapomniałem dodać, że jak lubisz mieć włączone wibracje, to baterie się wtedy o wiele szybciej wyczerpują.
 

snav

Banned
Wibracje nie są mi potrzebne do szczęścia, nie zawsze używam pada, gram też na kierownicy.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie zakładam nowego tematu bo jest kilka starych na forum więc odkopuje.

Szukam 4 szt. akumulatorków do padów. Nie znam się na tym kompletnie. Co mogli byście polecić?
Druga sprawa że posiadam już ładowarkę do takich akumulatorków. Czy będzie ją można wykorzystać do nowych akumulatorków czy należy kupić nową ładowarkę?
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
polecam Energizer Rechargeable 2650 mAh z tym że poczekaj na allegro jak będzie zestaw 4aku. z ładowarką ja taki kupiłem za 75zł albo 80zł już nie pamiętam i na jednej parze gram 7-10dni :) jestem zadowolny
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
a moja stara ładowarka nadaje się do efektywnego ładowania innych akumulatorków?
 

Eric.

Użytkownik
Użytkownik
Nie odpowiemy ci na to pytanie, mozliwe ze sie nade, mozliwe ze nie.

Zatapalkowane z Neo V
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A od czego zależy. Mam ładowarkę od firmy Sanyo
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
polecam baterie GP z ladowarka :D ja kupilem za 35 zl :D i trzyma mi z 50 godzin na wibracjach ;] sa tanie ale dobre :]
 

nemo7

Użytkownik
Użytkownik
Z tymi akumulatorkami to różnie jednak bywa.. Miałem kupiony cały zestaw ładowarka + akumulatorki energizer i chyba z tych wszystkich ktorych uzywałem w zyciu to one miałe najkrotszą zywotność. Kup dobrą ładowarkę a akumulatorki poźnej możesz dokupić , wielkie moje zaskoczenie ze chinskie wytrzymuja dosc sporo, uzywam kodakow blue star i GP. Gram sporo dosc bo okolo 4 godz dziennie. zmieniam akumulatory w padzie co okolo 7 dni.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
polecam Energizer Rechargeable 2650 mAh z tym że poczekaj na allegro jak będzie zestaw 4aku. z ładowarką ja taki kupiłem za 75zł albo 80zł już nie pamiętam i na jednej parze gram 7-10dni :) jestem zadowolny
Też polecam,gram w sumie w weekendy,ale jak już w weekend usiąde to z 9-10 godzin murowane.
Akumulatorki ładowałem z 14 dni temu,a jeszcze mają pare w sobie :) |Kupiłem je w Saturnie w promocji za 69 zł(zestaw ładowarka + 4 Aku).
A co do samej teorii akumulatorków,to tak jak koledzy piszą,kupisz made in china a dobrą masz ładowarke to też potrafią mile zaskoczyć,ja się kiedyś zawiodłem na GP,trzymały 3 dni max(nawet bez używania) a tu widzę że sobie chwalą.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Tak to te akumulatorki.
Ale weź podejdź do SAturna,może mają tam jeszcze tą promocje,to odrazu z ładowarką za parę złotych więcej kupisz.
 

Do góry Bottom