1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akumulatory

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michalw1994, Styczeń 13, 2013.

1. michalw1994

michalw1994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam zamiar zakupić sobie do padów od Xboxa 360 Ładowarkę + Akumulatory, i tu nasuwa się pytanie, jaką mam kupić ładowarkę z akumulatorami i chciałbym żeby owa ładowarka miała taką funkcje jak np automatycznie wyłączanie ładowania gdy akumulatorek jest całkiem naładowany, lub coś w tym rodzaju, nie znam się na tym ^^ cena do 200 zł ;] do tej pory miałem BATERIA DO PADA XBOX360 KABEL USB AKUMULATOR (2883809379) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale mówiąc szczerze nie jestem z tego zadowolony ;/ bardzo krótko trzyma, a jedynie co jest w tym fajnego, to możliwość podłaczenia akumulatora do laptopa poprzez kabel ale nie zbyt wygodne to jest ;/ i jeszcze coś dodam, chciałbym aby te akumulatory w miarę możliwości jak najdłużej trzymały i miały długą żywotność

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kup energizer 2300
    4 sztuki z ładowarką 49zł :), trzymają bardzo długo

4. Quato

Quato Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. michalw1994

michalw1994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra dzięki wam, ale może jakieś jeszcze inne propozycje i tak jak mówiłem cena do 200 zł

6. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja kupiłem soniacza za 79.99zł 4xaa (2500mAh) +2xaaa (900mAh) do tego po naładowaniu sama się wylącza ... kupiłem ten zestaw w media expert

Wczytywanie...

Poleć forum