1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akutalizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez suek, Listopad 1, 2011.

1. suek

suek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie

Moja sytuacja jak dla was będzie dość prosta a ja niestety strasznie nie mam czasu przeszukiwać forum, bo w zasadzie nie użytkuje xboxa a robie to dla młodszego brata. Wszystkie pojecia flashe, dash'e są mi niestety obce ale przejdźmy do sedna. Do tej pory nagrywałem płytki wypalałem i było wszystko okej. Niestety od jakiegoś czasu np. od Asssasina Brotherhood xbox wymaga akutalizacji.

I teraz pytanie do was co dokładnie mam wgrać żeby niczego nie popsuć i żeby wszystko działało ( tzn starsze gry działają ( pes 2011 itp ) bo żadnej aktualizacji nie dokonałem bo nie chciałem niczego popsuć )

i prosze wybaczcie mi że nie szukam różnych informacji ale dla mnie będzie to cały dzień szperania na forum a dla was pewnie 1minuta max. też często pomagam ludziom na forach na których mam większe pojęcie. Dziękuje. Pozdraiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. M_A_R_I_O_O

M_A_R_I_O_O Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli jesteś zielony, a chcesz grac w nowe gry to tylko serwis

4. suek

suek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak jest gdzieś dokładny opis od A do Z to sobie poradzę, co prawda wcześniej do przerabiania oddawałem konsolę ale to dlatego, że też już nie mogłem znaleźć wszystkiego dokładnie :)

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Rozumiem, że brat chce pograć w Assasin's Creed Brotherhood tylko że wywala wam aktualizacja? Jeśli tak to potrzebujesz dash 12625, którego możesz wgrać właśnie z tej płyty, na której masz nagranego AC:B, tylko że to nie koniec będziesz musiał od nowa nagrać tą grę, ponieważ do jej obrazu musisz dograć patche ap2.5. Wszystko znajdziesz w dziale "artykuły".
    Tu masz dokładny opis jak dograć te patche i jak ma wyglądać obraz po ich dograniu http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-ixtreme-lite-touch-73831.html, a i podstawowa rzecz to musisz mieć przynajmniej wgraną przeróbkę LT+ bo bez niej to nie pograsz.

6. suek

suek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy ten problem z aktualizacją tyczy się tylko tych trzech gier podanych w artykule?

7. Fuks

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Gier jest kilka są to: Call of Duty Black Ops, Call of Duty Modern Warfare 2, Fable 3, NFS HP, i ten Assassin.

8. suek

suek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli nie bać się tej aktualizacji z płyty? i niestety pes12 też nie chce działać bo wymaga akutalizacji

9. Fuks

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Nie ma co się bać dash 12625 wprowadza tylko do CoD MW2 i Black Ops te ap25. Jak wgrasz daj znać czy ci PES12 i AC:B się uruchamia.

10. Ninja72

Ninja72 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi wywaliło przeróbkę podczas aktualizacji z płyty Pingwiny z Madagaskaru na kinect.

Wczytywanie...

Poleć forum