'Alan Wake 2' graficznie zmiecie L.A Noire i Crysisa 2! Przełomowa technologia!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
Grafa w jedynce była mocna. Budowała niesamowity klimat - szczególnie lasy :) Jeżeli dwójeczka będzie lepsza to hoho - najlepszy ex na Xbox'a będzie ;)
Alan Wake to przeciez najlepszy ex na Xboxa, stary ;)
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
A może też tak być ze wyjdzie na nowego nexgena ? Bóg jeden wie : )
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Alan Wake to przeciez najlepszy ex na Xboxa, stary ;)
GoW wg mnie lepszy.

a co do A.W.2, to czekam z niecierpliwością, jednak nie zależy mi na super grafice, jedynie na fabule :) mam nadzieję, że w 2 dodadzą jakieś streszczenie tych żałosnych DLC do AW1, bo na pewno nie zamierzam ich kupowac.
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
w tytule jest zmiecie crysisa2 a tutaj nic nie ma, onet i newsy LOL
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
GoW wg mnie lepszy.

a co do A.W.2, to czekam z niecierpliwością, jednak nie zależy mi na super grafice, jedynie na fabule :) mam nadzieję, że w 2 dodadzą jakieś streszczenie tych żałosnych DLC do AW1, bo na pewno nie zamierzam ich kupowac.
Moze i sa zalosne ze wzgledu na dlugosc, ale jezeli o zawartosc - lepszych nie ma!
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Hmm no jestem ciekawy jak to będzie wyglądać wszytko na klocku.
 

l.k

Użytkownik
Użytkownik
AW i tak ma świetną grafikę. Jedyne co należy zrobić to jeszcze bardziej podkręcić klimat i stworzyć wieeeeelogodzinną fabułę.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Byle Alan 2 pozostał naszym exclusivem !
Żeby jedynka byłą dłuższa od jedynki,bo takei gry powinny być długiem.
I mogli by zmienić troche akcent z akcji na klimat :)
 

protaktyn

Banned
Użytkownik
Alan Wake 2 może i zmiecie graficznie Crysis'a 2, ale nie pobije klimatu L.A. Noire. Tamte czasy, cholewka. Nie mogę doczekać się premiery tej gry! Jedynka Wake nie był tak dobry jak go malowali, widziałem u brata.
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
zapowiedzi zapowiedziami , rzeczywistosc pokaze ; )
 

YarOslaf

Użytkownik
Użytkownik
Grafika już w jedynce wymiatała a jeśli w dwójce ma się poprawić to jestem na tak ;) Szkoda tylko że jakiegoś screen'a na potwierdzenie tego założenia nie ma ale pewnie na to nieco za wcześnie ;)

Mimo wszystko jestem zdania że priorytetem dla twórców AW2 powinien być klimat, dobry scenariusz i fabuła oraz urozmaicenie w systemie walki (chodzi mi głównie o monotonie w walce i przeciwników do "nalatarkowania" :D) Wtedy grafa może pozostać na poziomie tej z jedynki.
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Alan Wake 2 może i zmiecie graficznie Crysis'a 2, ale nie pobije klimatu L.A. Noire. Tamte czasy, cholewka. Nie mogę doczekać się premiery tej gry! Jedynka Wake nie był tak dobry jak go malowali, widziałem u brata.
Czytaj nazwę newsu "GRAFICZNIE zamiecie...". No to raczej się mylisz, bo widziałeś u brata, sam nie zagrałeś to nie dawaj opinii dla gry. Byłą to bardzo fajna gra jedna z pierwszych które nawiązują do takich klimatów. Mam nadzieje że zamiecie nie tylko grafiką ale fabułą bo właśnie o fabułę chodzi w takich grach.
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Alan Wake 2 może i zmiecie graficznie Crysis'a 2, ale nie pobije klimatu L.A. Noire. Tamte czasy, cholewka. Nie mogę doczekać się premiery tej gry! Jedynka Wake nie był tak dobry jak go malowali, widziałem u brata.
Piszesz, że "nie był tak dobry jak go malowali", jak widziałeś jakieś 30 min gameplay'u. Jak dla mnie w tej grze grafiki nie muszą zmieniać, niech dadzą dobrą fabułę i trochę przedłużą długość gry.
 

DeeJay3k

Użytkownik
Użytkownik
Autorzy przed wypuszczeniem gry zawsze mówią, że ich produkt będzie fenomenalny, a niekiedy rzeczywistość okazuję się zupełnie inna, chociaż Alan Wake był grą bardzo ładną pod względem graficznym i chociażby z tego powodu można dać twórcom większy kredyt zaufania, a potem jak gra wyjdzie wszystko się zweryfikuję, jestem pełen optymizmu, pożyjemy, zobaczymy jak będzie :)
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze piękniejsza grafika ? Jedynka była cudowna. To będzie na prawdę hit !
 

simon2225

Użytkownik
Użytkownik
To się okaże po premierze, dla mnie powinni wprowadzić trochę urozmaicenia, zamiast poprawiać grafike, bo przyznacie, ze czasem gra stawała się monotonna ;)
 

protaktyn

Banned
Użytkownik
Piszesz, że "nie był tak dobry jak go malowali", jak widziałeś jakieś 30 min gameplay'u. Jak dla mnie w tej grze grafiki nie muszą zmieniać, niech dadzą dobrą fabułę i trochę przedłużą długość gry.
Tutaj się mylisz, widziałem te grę przez całą godzinę, dobrze pamiętam. Jakbyś umiał czytać to byś zauważył, iż nie chodzi mi o grafikę, lecz o klimat. W dodatku obejrzałem bardzo dużo gameplay'i na youtubie i gra nie przypadła mi do gustu. Jaki ma sens celowanie zabawkową latarką w ściany i zabijanie przy tym jakieś kolorowe zombie? Moim zdaniem nie ma. Klimat Alana Wake'a nawet razem z dwójką nie pobije Mafii II, GTA IV, ani L.A. Noire. Najlepsze gry ostatnich trzech lat według mnie, choć jedna jeszcze nie wyszła.
 

Pawepek

Użytkownik
Użytkownik
Jaki ma sens celowanie zabawkową latarką w ściany i zabijanie przy tym jakieś kolorowe zombie?
Jaki ma sens chodzenie w jakimś filcowym kapelusiku o oglądanie trupów ?
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra ma większy sens niż myślicie :)
 

MartiiPL

Użytkownik
Użytkownik
Alan ma klimacik ;) i z niecierpliwością oczekuje na 2 ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom