1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Alan Wake: American Nightmare

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Hawok, Luty 22, 2012.

1. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nazwa:Alan Wake: American Nightmare
    Rodzaj gry:Akcja, survival horror
    Data premiery w Polsce:Brak, światowa data premiery: 22 lutego 2012
    Producent:Remedy Entertainment
    Wydawca: Microsoft Game Studios
    Wydawca PL: Brak
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Akcja gry osadzona została dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Alan Wake, w niewielkiej arizońskiej miejscowości nieopodal słynnej drogi międzystanowej Route 66. Główny bohater, ku swemu przerażeniu odkrywa, że trafił do serialu Night Springs, do którego w młodości pisywał scenariusze, a fikcja miesza się tu z rzeczywistością. Jakby tego było mało, musi stawić czoła swemu mrocznemu alter ego – seryjnemu mordercy Mr. Scratchowi.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    jakos te kaktusy i piasek nie przypadly mi do gustu. grafika jakby ladniejsza. hud ciekawszy, bardziej przejrzysty. to tyle po polgodziny gry z wrazen :)

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Świetnie się gra,zwłaszcza gdy jest ciemno.Efekty świetlne w tej grze to mistrzostwo świata i grafika robi wrażenie.Remedy ma naprawdę potężny silnik graficzny.
    Sama gra nie jest jakoś obszerna,ale sposób prowadzenia akcji i ogólnie gameplay jest bardzo dobry.Z niecierpliwością czekam na Alana Wake'a 2.

5. 997marek

997marek Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aw an

Jak dla mnie cukiereczek. no obowiązkowo sam w domu noc zestaw audio na maxa:) Przepiękna gra światłem jak kolega wyżej. Ale konkrety. Kto zna tytuł piosenki co gra na samym początku w garażu potem jak satelita spada. taka nana nana Plissss podpowiedzcie :):afro:

6. Lulubel

Lulubel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Beznadziejna gra. Gówniana kontynuacja jeżeli to tak wogóle można nazwać. Zeszmacili tą grę totalnie.
    2/10

Na plus tylko i wyłącznie poprawiona grafika.
    Rozumiem że to gra na XBLa ale bez przesady. Chyba tylko 3 lokacje w całej grze.
    Fabuła słaba. Muzyka średnia.

Największa beka to, że dwa razy trzeba przechodzić tą grę!! Twórcy na łatwiznę poszli, bo im się już robić nie chciało i tylko kopiuj wklej zrobili.

Akt 1 tej gry to identyko Akt 2 ... Z tym, że moze troche trudniej jest. ZENADA nie polecam
    bo niby nasz przeciwnik wrzuca nas z powrotem do tego samego świata :X beka beka beka

8. stuff1000

stuff1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Heh że uwielbiam Alana Wake-a to mi się podoba, ********* gra światłem :)

9. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    to nie jest zadna kontynuacja. co ty pitolisz.

// Masz rację, American Nightmare to spinoff serii, nie jest to pełnoprawna "dwójka"

10. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    To słowa twórców gry, więc oni pitolą ;) Chodź z biegiem czasu sami się z ich pokątnie wycofywali

Pisałem już przy zapowiedziach, że gra na 99% będzie dnem, tak źle jednak nie jest chodź i tak, ja jako wielki fan Alana mocno się zawiodłem. Gra straciła całkowicie klimat, stała się zwykłą miałką strzelanką której nie polecił bym nikomu, dalej oprawa graficzna jest trochę lepsza ale co z tego jak cały czas widzimy to samo, gra gdzie po powiedzmy 20 minutowej zabawie nie ujrzymy już nic nowego niema racji bytu. Plusem gry jest jej długość, (jak ktoś lubi calakować zrobi to w jedno popołudnie) oraz muzyka która miejscami ratuje gre

11. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Zgadzam się z kolegą wyżej. Pierwsza część miażdżyła rozum, pod względem fabularnym, gdzie historia naprawdę potrafiła przykuć gracza. Graficznie też była całkiem niezła, z wieloma ciekawymi innowacjami. Druga część, to straszna kaszana. Kolejna gra na której się przeliczyłem w oczekiwaniach.

12. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jako szybkie podsumowanie gry napiszę dwa słowa: Alan Quake :playful:

13. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Bardzo trafne podsumowanie kolego! :02.47-tranquillity: Zepsuli naprawdę fajną grę.

14. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    powiem tak gra nie jest warta 1200MSP. ale i nie ma sie co po niej spodziewac niewiadomo czego. taki maly powrot do alana i jego przygod. co mnie bardzo cieszy bo sie juz stesknilem :)
    imao troche za duzo ammo jest. ten powrot do swiata to tez chyba po to zeby przedluzyc czas gry :p

15. michalxbox360sprzedaz

michalxbox360sprzedaz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Warto zagrać?

Wczytywanie...

Poleć forum