1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake DLC / Jtag trzeba?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yugo, Sierpień 25, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!

Mam pytanie odnośnie DLC do Alan Wake - The Signal.
    Konsolę mam przerobioną , mam kopię podstawowej wersji gry (Alan Wake PL) , i chciałbym sobie z neta ściągnąć DLC do niego - The Signal.

Mam przeróbkę iXtreme 1.61 , i mam pytanie.
    Jak nagram The Signal na płytę , to będę mieć 2 płyty : jedna z Alan Wake a druga DLC do niego , więc raczej coś nie halo , bo DLC korzysta z podstawowej wersji gry , nie?
    A dwóch płyt naraz raczej nie uda mi się włożyć do konsoli :D?

Więc pozostaje tylko Jtag?
    I np. Alan Wake mieć w napędzie a DLC odpalać z dysku? (po wrzuceniu z pendrive'a?)

Napiszcie proszę!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Nie ma możliwości odpalenia bez Jtag. Musiałbyś przerobić konsolkę jtagiem, ale znając życie Masz nowego dasha. Inną opcją jest kupno w XBL :) Tylko ban Masz raczej murowany, na tej wersji przeróbki. Może przerób iXtreme LT i wtedy kup jeśli bardzo Ci na tym dlc zależy.

4. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Dasha raczej nowego nie mam , nie wchodziłem na neta prawie 2 lata ;P
    To już sobie zrobię tego jtaga , bo nie mam nawet kasy (800MP) na tego DLC :p

PS.
    Powiedzmy ,że podepnę tego X360 (ixtreme 1.61) do neta , konsola bez dysku (nie mam ;d) , to jak dostane bana to mi co zbanuje?
    Zbanuje mi kartę pamięci? (mam karte właśnie)
    Czy nic?
    Dopiero jak włożę dysk bd ban na dysk?

5. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie blokują już dysków. Skoro prawdopodobnie masz starego dasha to rób jtaga, nawet sie nie zastanawiaj.

Wczytywanie...

Poleć forum