1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake i Crackdown 2 po polsku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez mentes, Luty 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy

X10 odbywało się co prawda poza granicami naszego pięknego kraju, ale i polski oddział Microsoftu ma kilka ważnych wiadomości związanych z tą imprezą. Dowiedzieliśmy się, że po polsku będziemy mogli zagrać w Alan Wake i Crackdown 2, choć obie gry będą zupełnie inaczej zlokalizowane. Potwierdzono również, że będzie na naszym rynku dostępny zestaw składający się z Final Fantasy XIII oraz konsoli Xboks 360 z 250 GB dyskiem twardym.

Więcej o wspomnianym zestawie znajdziecie we wpisie Toreada, ja tylko dodam, że pojawi się on w sieci Saturn.

Alan Wake będzie spolszczony w wersji kinowej, co oznacza, że słuchać będziemy oryginału i czytać przy tym napisy. Jak dla mnie to optymalne rozwiązanie, którego Microsoft dość konsekwentnie się trzymał (z wyjątkiem Viva Pinata, ale to było zrozumiałe), dlatego trochę martwi mnie fakt, że w Crackdown 2 odejdzie od tego modelu na rzecz "lektorskiego charakteru" spolszczenia. Czyżby zatem efekt niczym w telewizji? Postaramy się dopytać.

Po polsku dostaniemy także Splinter Cell: Conviction od Ubisoftu.

Żródło:

http://polygamia.pl/Polygamia/0,0.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Cieszy mnie kinowa lokalizacja Alana :D
    Już się doczekać nie mogę! :D

4. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Dobrze, że po polsku. W wielu grach brakuje mi właśnie poskich napisów lub lektora.

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Crackdown 1 był z lektorem. Może w dwójce będzie tak samo a nie dubbing.

6. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Uf.. kamien mi z serca spadł... angielskiego za dobrze nie znam, a w alanie głownie chodzi o fabule takze jakby nie bylo po polsku to bym gry nie kupil... a tak MUST HAVE!!!!!! JEEAAAAAAAAAa

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Miodzio:D Alan z napisami czego chcieć więcej:p Może Splinter Cell: Conviction które też będzie po polsku:D Yeah:)

8. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Super, czekałem na tą informację.

9. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tylko zastanawia mnie jedno, "Psychological action thriller" A co ma oznaczac to słowo Psychologiczny? Ze co zadziala nam na psychice :DD?

10. mav571

mav571 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jak zobaczyłem, że Alan Wake po polsku to mało nie dostałem zawału. Myślałem, że zrobią dubbing.
    Uspokoiłem się dopiero jak przeczytałem, że chodzi o napisy co mnie niezmiernie cieszy. UUFFFFF

11. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Świetna inf. dla wszystkich tych którzy niezbyt dobrze znają j. ang., choć jeśli mam być zupełnie szczery to, kiedy zaczynałem czytać tego newsa pomyślałem że MS idzie ślady Sony. Także można powiedzieć, że troszeczkę się rozczarowałem. Nie zrozumcie mnie źle, dla mnie jakakolwiek lokalizacja nie ma najmniejszego znaczenia, ponieważ dobrze radzę sobie z ang. ale niewątpliwie "podejście" do takich kwestii, jak lokalizacja przekłada się na szacunek do klientów w danym kraju.

Pozdr. i trzymam kciuki za Wake'a. Swoją drogą to nie wiem czy wiecie ale Alan nie wyjdzie na PC (jeśli już to na pewno nie prędko) tak więc będzie to jeden z niewielu solidnych (miejmy nadzieję) i pełnoprawnych ex'ów na X'a. :)

12. mav571

mav571 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    rozumiem, że miałeś na myśli "nie wyjdzie"

Alan Wake nie dla PC. Benchmark.pl

13. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Jak wielu, i ja sie ciesze że Alan będzie z polskimi napisami. A fakt że nie będzie go na PC jeszcze bardziej mnie cieszy ^^ Nareszcie jakaś pożądna gra tylko i wyłącznie na X360.

14. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    juz chcem tą gree ! ;( i fajnie że to bedzie only for xbox 360 ;] kupie sobie kolekcjonerke :)

15. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    kinówka Alana, świetnie!

16. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    tak tak świetnie info,że będzie po polsku a najbardziej mnie cieszy nowy Splinter Of Cell.

17. zywiec99

zywiec99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
    No w końcu dobra wiadomość, nie będzie dubbingu :D Po ME2 jeszcze mi się odbija czkawką ;)

18. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    Wedlug graczy Alan Wake na x360 ma byc odpowiedzia na Heavy Rain na ps3. jestem niezmiernie ciekwy co Alan pokaze, bo heavy rain baaardzo wysoko podniosl poprzeczke (szkoda ze wylacznie na ps3). cieszy mnie takze ze microsoft polonizuje coraz wiecej gier. moim zdaniem 70%-80% powinno byc w PL (napisy). wreszcie doczekalem sie czasow ze moge grac w gry w moim rodzimym jezyku. oby wiecej takich tytulow

19. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  20. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Haha, Alana porównywać do HR :DD Rozumiem, że to miał być żart ?

Wojtas,
    kup sobie słownik ;)

21. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    CritiCalz czytam te twoje wypowiedzi nie tylko w tym temacie i jestem przekonany, że jesteś po prostu głupim fanboyem PS3. Praktycznie w każdym twoim komentarzu zawarte jest przesłanie, że PS3 jest boskie, a XBox 360 to gówno pod każdym względem. Jeśli zamierzasz dalej pisać takie nic nie warte wypociny to błagam cię przenieś się na jakieś forum PS3 i tam pisz jaka ta konsola jest boska. Żeby nie było ja do PS3 nic nie mam zazdroszczę im HR, ponieważ posiadam tylko XBoxa 360, ale dzięki Alanowi będę miał podobną gierkę na swoją konsolę, ponieważ obie te gry mają to coś w sobie i ja stawiam je na równi. Pozdrawiam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum