1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake jednak na pecetach?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Grudzień 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Twórcy przyznają, że już wkrótce będą mieli coś ciekawego dla pecetowych graczy, a w steamowych rejestrach pojawiają się wpisy sugerujące, że Alan Wake może trafić na PC. Ewidentnie jest coś na rzeczy.

Alan Wake na razie pozostaje xboksowym tytułem ekskluzywnym, ale przecież należy pamiętać, że wcześniej wersja pecetowa była w planach. Czyżby teraz autorzy planowali powrócić do dawnego pomysłu?

O tym może świadczyć steamowy rejestr, który śledzony jest przez pewną stronę internetową. Oczywiście to wciąż żadne potwierdzenie, ale całość prezentuje się naprawdę ciekawie i wskazuje na to, że coś się święci. Tym bardziej jeśli przytoczymy wypowiedź jednego z pracowników Remedy:
    Nie wiem jak Wy to widzicie, ale dla mnie sprawa jest jasna - Alan Wake drepcze w kierunku blaszaków. Cieszycie się?

Źródło

Spoko, teraz czekamy na RDR :D :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie sądzę żeby Alan'a wydali na PC czas pokaże.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No to będzie się działo. Gears of War i Forza - Jedyne exclusive'y Xboxa 360...

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    RDR nigdy nie będzie na PC chyba że Rockstar postanowi wydać część trzecią na wszystko.

6. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hahaha ... kolejny ex ucieka xboxowi..

7. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cholera, jeżeli to się potwierdzi to wielka szkoda :(. Dlaczego na Xbox'a muszą też wychodzić na PC ? Dlaczego nie ma tak z God of War, Infamous i innymi ? Jak jeszcze wrzucą na pieca Gears of war to załamka :(

8. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    A co Wam przeszkadza ten fakt że ktoś inny zagra na czymś innym ? Bo nie rozumiem. Chyba że czujecie się lepsi przez to no nie wiem...

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mogliby dać Alana na PC, bo z chęcią bym zagrał ponownie :) Co do exów Xboxa to tylko Forza się ostała, bo Gearsy, Fable, Halo są też na PC :p

10. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wyjdzie Win 8 i możliwość odpalenia gier z X360 to exy na tej konsoli przestaną być exami... Chyba ze coś się w tej kwestii zmieniło.

Dla mnie osobiście - bardzo fajnie, niech wyjdzie na PC, pewnie lekko podrasują grafikę. Oby tylko była obsługa pada od 360-tki :)

11. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Windows 8 nawet jeśli będzie miał wsparcie gier X360 (a jest to obecnie nie potwierdzone i tak) to na rynku już dawno będzie następca tej konsoli. Microsoft nie da ot tak wsparcia dla gier na PC, bo zabiłby sprzedaż gier na X360 i tym samym swoją konsolę.

12. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Powinni dostać i pececiarze możliwość zagrania w ten świetny tytuł , czemu nie jeśli Remedy się to opłaca...

13. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Exy sa dlatego aby bardziej gracza zachecic do kupna konsoli..

Duzo ludzi wybralo PS3 dla exclusivow bo ma ich sporo i przewaznie sa to hity.
    Jak xbox bedzie tracil tak swoje exy to polowa ludzi ktora ma xboxy przejdzie na PC (pc ma prawie kazdy w domu - widzialem kilka tematow juz ze ludzie kupowali xboxa dla gears of war 3 i forzy 4 - jak one beda na PC to po co maja kupowac xboxa)

Sam sie zastanawiam nad zmiana na PS3 dla hitow - Uncharted, killzone, infamous, LBP, God of War, Resistance itp bo po co mam miec xboxa jak wszystkie gry beda dostepne na PS3 lub PC

14. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Gearsy są na pc .

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

15. uszyneq

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gears of war 3 ?

Zapewne odpowiesz mi ze chodzi CI o - GEARS OF WAR 1 ale troche sie zastanow i pomysl bo kto teraz w prawie 2012 roku bedzie kupowal nowego xboxa dla GEARS OF WAR (pierwsza czesc? - oczywiscie ze wszystkim chodzi o 3 czesc!!)?

16. Gambit95

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lepsi ? Niby czemu ? Masz ochotę zagrać w God of War 2 ? Nie masz PS 3 ? Pech. Chcesz zagrać w Alan Wake ? Nie ma sprawy, w końcu większość gier na Xbox'a wychodzi także na PC. Gówniana sytuacja, nie sądzisz? Za parę lat, ludzie porzucą Xbox'a na rzecz PS 3, jeżeli nadal będzie się tak dziać. Przecież BARDZO DUŻO jest gier na PC, które w ogóle nie wyjdą kiedykolwiek na Xbox'a. Ale, gdy my tracimy jedyne exclusive to jest dobrze ...

17. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    A co ty jesteś jakimś udziałowcem sekcji konsolowej M$ że się martwisz o Xbox-a??

18. Gambit95

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Yyy.. no nie. No, ale naprawdę nikt z was nie chce mieć kilku exclusiv'ów na swoją konsolkę? Inne mogą mieć, tylko ta nie? Jeżeli tak to zapomnijmy o całej sprawie.

W porównaniu do PS 3 lub PC mamy najmniej :(. Chociaż w końcu któraś musi mieć.

19. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    nie wiem po co komu exy? dla MS pc jak i xbox to jedno i to samo bo sony tego nie ma. Dla mnie exy to największy bezsens muszę się denerwować że nie mogę grać w ciekawe tytuły z ps3 tylko przez jakaś wojenkę wydawców. Sam uwielbiam Fable 1 i 2 i bardzo by mnie cieszyło gdyby pojawiły się na pc czy ps3 bo w dobrą grę każdy powinien zagrać nie tylko posiadacz najlepszej konsoli evah.

ps. dodam że x'a kupiłem dlatego że ma najwygodniejszego w moim odczuciu pada i wolę zdobywać gs niż trofea :] to tyle.

20. Gambit95

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fable 1 jest na kompa. 2 raczej nigdy nie wyjdzie. Ale fakt, faktem, że oni robią to dla kasy, nie ze względu na graczy.
    Chociaż uświadomiłem sobie, że gdybym kiedyś nie miał już Xbox'a 360 to mógłbym wtedy zagrać w fenomenalne tytuły na kompie :D

21. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    UP ^^
    Marudzisz jak stara babka , nawet jak pc dostaną alana to i wy dostaniecie wieśka 2..
    Jak ci brak exów to zrób swoją konsolę i rób pod nie gry. nie widzę problemów

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum