1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake jest ukończony

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez CuxPL, Sierpień 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Niesamowita wiadomość - Alan Wake jest ukończony! Niestety nie znaczy to, że grę zobaczymy wcześniej. Jak mówi Matias Myllyrinne z Remedy teraz zespół w spokoju będzie szlifować produkt do wiosny 2010 r. Szkoda, bo jak wiadomo w pierwszym kwartale przyszłego roku ukaże się mnóstwo hitów, natomiast na razie nie zanosi się na podobną sytuację w te święta. Mimo wszystko miło, że gra pisana od 2005 r. wreszcie jest skończona. Trochę się jednak boję, że tak długi okres tworzenia gry mógł Alanowi bardziej zaszkodzić niż pomóc, ale Remedy ma teraz sporo czasu na dopieszczenie tego tytułu.

Źródło:Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    kurde 5 lat robienia gry no to kawał czasu :D pozostaje spodziewać się hitu roku 2010 ;D

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Alan Wake w 2010, będzie dla Xboxa tym, czym był Killzone 2 dla PS3 w 2009. YEA!!!
    Dla mnie ta gra będzie wszystkim czego mi trzeba, to się nazywa absolutny MUST HAVE, przy tej grze pozycje pokroju HEAVY RAIN, czy GOD OF WAR, to śmiech.

Polecam materiał, w którym developer(Sam Lake, chyba) komentuje gre, widać mądry facet, dobrze gada, dobrze się go słucha, ani razu się nie zacina, widać ze wie o czym mówi. Brak polskich napisów, ale raczejw tym co on mówi się połapiecie :)

http://www.eurogamer.fr/videos/presentation-alan-wake-exclusive

5. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a pamiętacie pierwszą część Max Payne ?? też robili ją ********** długo, ludzie powątpiewali że wogóle wyjdzie, a jak już wyjdzie to będzie kiepska...a tu HIT :) myślę że podobnie będzie z Alanem....

pozdr

6. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Trudno jest czekać po kilka lat na grę, ale spójrzcie na przykład na Blizzarda - im to dopiero się nigdy nie śpieszy, ale jak już wydadzą jakąś grę to miażdżą wszystko na swej drodze. A co do Alan Wake, nie powiem, zapowiada się ciekawie. Mam nadzieje że nie zmarnują potencjalnego hitu.

@Vagner, człowieku, wiem że to forum o X360 ale bez takiego fanboyizmu. Jak można porównywać przygodówkę i GoW do gry pokroju Alan Wake'a?

7. vagner

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Chodziło mi raczej, o stopień zaawansowania, no nie wiem jak to nazwać, może tak...chodzi o siłe tytułu. Miałem na myśli to że posiadacze ps3 jarają się na myśl, takich gier, niby największe ekskluziwy, a ja te gry postrzegam tak: heavy rain, to jeden wielki QTE, a God of War to samo maszowanie, w nienajgorszej oprawie. Natomiast Alan moze być dla gracza wielkim przeżyciem, to gra jakich mało, hawkes źle mnie zrozumiałeś. Nie porównuje tych gier tak bezposrednio.

8. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Długo robioną grą to jest Panowie Duke Nukem Forever ;)

Co do Alana... Kurcze. Mogli by ją wcześniej wypuścić, ludzie by się na pewno ucieszyli.

9. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    ciekawe ciekawe ;) jednak proszę bez fanbojstwa - nie porównujmy w żadnym stopniu alana/gow/heavy rain.. halo do k2.. to nie ta bajka ;]

10. vagner

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No dobra zapomnijmy o tamtym poście:whistle:

11. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ahh w końcu się doczekałem, Alan Wake jest ukończony teraz wystarczy czekać na date premiery.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum