Alan Wake:Night Springs ???

Komariu

Użytkownik
Użytkownik
Witam, dzisiaj gdy grałem w Alan Wake, napotkałem jedną bardzo ciekawą rzecz.
Jestem w 4 akcie na początku gdy chodzę z tym całym Hartmanem po tej placówce całej, i weszłem na pokój na przeciwko swojego.Zobaczyłem tam na stoliku Mały telewizor, xbox'a 360 i grę zatytułowaną Night Springs, w grze o całym Night Springs słyszymy dość dużo, tu w telewizjii tu plakat jakiś, a tu teraz gra :D.

Co wy o tym sądzicie?
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Witam, dzisiaj gdy grałem w Alan Wake, napotkałem jedną bardzo ciekawą rzecz.
Jestem w 4 akcie na początku gdy chodzę z tym całym Hartmanem po tej placówce całej, i weszłem na pokój na przeciwko swojego.Zobaczyłem tam na stoliku Mały telewizor, xbox'a 360 i grę zatytułowaną Night Springs, w grze o całym Night Springs słyszymy dość dużo, tu w telewizjii tu plakat jakiś, a tu teraz gra :D.

Co wy o tym sądzicie?
Nie wiem, moze to bedzie dodatek do Alan Wake? Moze poprostu tak im sie chciało? Kto wie :p Albo poprostu chcieli z tego Night Spring zrobic Alan Wake? No bo przeciez Alan Wake tez ma serial i gre, moze na tym sie wzrorowali . Zobacz jeszcze czy pisze tam Only on XBOX 360
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Night Springs z tego co kojarzę to główni nawiązanie do serii Strefa morku :>

Remedy uwielbia nawiązania do popkultury, jeżeli grałeś w max payne-a to pewnie to zauważyłeś :> Tak jak w max payne mieliśmy telenowele, i nawiązania np. do serialu buffy (pokój z martwym gościem z kołkiem wbitym w serce i napis Buffy). Tutaj mamy podobne mrugnięcia okiem od autorów i tyle ;) nie powinieneś doszukiwać się w tym niczego więcej ;) świetnym motywem (nie licząc serialu Night springs) jest seria książek napisana przez Wake-a która nawiązuje do postaci oraz fabuły Max payne ;)
 

JanKufel

Użytkownik
Użytkownik
to już potwierdzone - nadchodzące DLC ma się nazywać właśnie Night Springs.
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Ile epizodów ma sie składać na te DLC ??
 

RaFi43

Użytkownik
Użytkownik
mam nadzieje że z 3, wątpię że dadzą więcej. ale kto wie. NO KTO!!!!!!!!
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
to już potwierdzone - nadchodzące DLC ma się nazywać właśnie Night Springs.
Sorry ale gdzie to wyczytałeś ? mógłbyś podać jakieś źródło ? bo jak dla mnie brzmi to jak bzdura... po co mieli by nazywać DLC od nazwy serialu który występował w grze :>
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
RaFi43 napisał:
mam nadzieje że z 3, wątpię że dadzą więcej. ale kto wie. NO KTO!!!!!!!!
hmmm 3 ?... na pewno nie... góra 2, przecież 3 epizody to połowa gry a na 100% nie dadzą aż tyle, pewnie będą ze 2 epizody, które pewnie i tak w 100% nie wyjaśnią fabuły, aby twórcy mogli zrobić kolejną część
 

JanKufel

Użytkownik
Użytkownik
hmm, rzeczywiście coś mi się pomieszało.. byłem przekonany, że gdzieś o tym czytałem, a teraz za nic nie mogę tego znaleźć.

w każdym razie sorry za wprowadzenie w błąd :)
tytuł nadchodzącego DLC to jednak "The Signal".

Źródło - Gamezilla
 

Do góry Bottom