1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake No-Jtag Pomocy!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xboxal, Sierpień 1, 2011.

1. xboxal

xboxal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich i proszę o wyrozumiałość bo to mój pierwszy post :)

Mam problem z zalogowaniem się na mój profil po włączeniu gry. Jak się wyloguję to wyskakuje komunikat "należy zalogować sie do usługi xbox live za pomocą profilu, którego użyto do zakupienia gry" i mam do wyboru żeby wyjść z gry lub zalogować się na "przerobiony" profil. Jak zostanę na pobranym profilu to po chwili rozłącza mnie z live i pisze że mam 10 min aby ponownie się zalogować lub gra się wyłączy. Jest jakaś możliwość żeby zalogować się na mój profil?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Uruchomiłeś grę, więc już z górki masz... :D
    Po zalogowaniu na lewym profilu i uruchomieniu gry wyskakuje, żeby się jeszcze raz zalogować...
    Wtedy dajesz ''zaloguj blabla'' i zamiast wybierać profil z listy wciskasz ''Y'' na padzie.
    Jak wyskoczy okienko z nową nazwą profilu wciskasz ''Guide'' na padzie (środkowy z logo xbox :p), potem ''X'', potwierdzasz... i jeszcze raz Guide i logujesz się na swój profil... :D

4. xboxal

xboxal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź ale właśnie nie wyskakuje żeby się ponownie zalogować.:mad: Poradziłem sobie sam na xbox360iso.com zalazłem instrukcję:

1. Sign into modded profile and hit the guide button as required.
    2. Launch the game
    3. Sign into modded account again by hitting the guide button at the right moment.
    4. Wait until the menu for the game shows, then pull your ethernet cord out (might work with wireless - just pull the usb plug out).
    5. Leave it out while you sign out of the modded account and into your own account.
    6. Plug the ethernet cord back in and connect to xbox-live.
    7. Play the game on your own profile with one controller.

Więc jak zalogowałem się na lewy profil, włączyłem grę odłączyłem kabel i po chwili wyskoczyło że zostałem odłączony od xbox live i że mam 10 min aby ponownie się zalogować lub gra się wyłączy. Wtedy wylogowałem się podłączyłem kabel i zalogowałem się na swój profil xbox live. Działa za każdym razem:)

5. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    jak nie ogarniesz tego co tu wyzej Ci napisali to kup sobie oryginalna gre. Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum