Alan Wake - oświetlenie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Na portalu 1UP trwa teraz tydzień z grą Alan Wake, więc zamieszczane są tam nowe materiały związane z tym wyczekiwanym tytułem Remedy. Dzisiaj opublikowano bardzo krótki filmik prosto z gry, który pokazuje głównego bohatera w kilku sytuacjach. Przede wszystkim jednak pochwalono się świetną zabawą światłem. Wideo można obejrzeć w rozwinięciu wpisu. Przypominamy, że gra opowiada o autorze kilku bestsellerów, który postanowił przenieść się w spokojne miejsce i odpocząć. Niestety sielanka nie trwa długo, ponieważ w tajemniczych okolicznościach znika jego narzeczona. Premiera: wiosna 2010.

Link do filmiku: Alan Wake Exclusive Explosive Action Trailer Video from GameVideos

Źródło: http://www.onlinecenter.pl/5718/Aktualnosci/Alan-Wake-oswietlenie.html
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Ja sie boje jak tylko ogladam filmiki (Ohh ten dead space o 1 w nocy pozostawil slady na psychice .). Ale tytul oczywiscie must have... i pomyslec ze znowu pobudka w nocy co 30 min .. Tylko prosze nie wyzywac od dzieci bo nim nie jestem .. Poprostu slabosc na gry tupy horror :DD

EDIT: Znalazlem rozwiazanie!!! Dziewczyna mnie bedzie trzymac za reke <lol2>
 

lisek1983

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieje że gra będzie tak świetna jak ją reklamują i nie zrobią dziadostwa czekam z niecierpliwością do marca
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Miodzio:D mogliby w pl wydać to bym jeszcze bardziej się ucieszył:)
 

Mattios123

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny świetny tytuł
 

marian1270

Użytkownik
Użytkownik
Gra będzie wydana w PL :p będą napisy ;)
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
@UP jeśli to prawda do bardzo dobre info :D ju nie mogę się doczekać :)
 

martwycx65

Użytkownik
Użytkownik
Piękna grafika, oświetlenie i ciekawe jaka będzie fizyka gry.
Moim zdaniem wersja PL jest must have
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom