1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake PL kod na DLC

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Prz3mo, Kwiecień 14, 2011.

1. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Tak więc dziś stałem się dumnym posiadaczem gry Alan Wake i jak wiadomo w pudełku nie ma kodu na DLC, które było gwarantowane dla wszystkich którzy kupią gre z pierwszej ręki.
    Pytanie moje jest takie czy można w jakiś sposób za free zdobyć to dlc czy raczej kod na nie? Czy support mogłby mi taki kod zarzucić i jak sie z nimi skontaktować?
    Podobny problem był w przypadku gry Dragon Age lecz wystarczyło napisać do EA i oba kody ( Krwawą zbroje smoka do DA i ME2 oraz dodatkowego kompana ) dostawało się bez problemu.
    Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Przeczytaj ten temat No Dlc Code - Alan Wake Community Forums i wyślij im na e-mail tam podany dowód zakupu, myślę że powinieneś dostać kod :)

Wczytywanie...

Poleć forum