1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan.Wake.PL.RF.XBOX360 problem z nagraniem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Masownik20, Grudzień 7, 2011.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Moze ktos mial podobny problem albo wie co jest grane...
    Sciagniety obraz Alan.Wake.PL.RF.XBOX360 sprawdzony abgx360 wszystko ok plik dvd tez...
    Nagrane clonem predkosc 2.4x wypalone bez problemu...
    Przerobka napedu LT +2.0
    po włozeniu plyty kreci sie 5 sekund po czym zatrzymuje sie..i zamiast ikonki gry albo odpalenia sie gry napis wysun naped... i tyle??
    Co jest nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja tak miałem jak gra w ogóle nie wypaliła mi się na plytce. Sprawdź zawartość płyty na kompie.

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    hm chyba nie bo jak chc enagrac jesczze raz to plyta niby jest pelna..a nie mozna sprawdzic co na niej jest bo ile razy chce ja odtworzyc to mi kompa wiesza i takie jaja hehe...
    Co to moze byc;p

Wczytywanie...

Poleć forum