1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan wake pomocy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mrowa110, Maj 9, 2013.

1. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przeszedłem kilka razy na mniejszych poziomach trudności i nie było problemu, teraz gram na poziomie koszmar i doszedłem do kliniki zdobyłem klucze i muszę uciec , dochodzę do momentu kiedy mam 1 flarę i dwa posągi w przejściu, odpalam flarę i nie niszcze do końca nawiedzonych przedmiotów . Jest to podstawowa wersja bez łatek na x , więc pytanie czy coś pominąłem czy jest po prostu jakiś błąd i muszę dograc TU

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Sam ostatnio zabrałem się za tę grę na X360 i o dziwo, żadnego TU do tej gry nie pobrałem, a byłem połączony z XBL.

Może restart całego etapu pomoże?

4. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    niestety nie już próbowałem . Na innych poziomach trudności przeszedłem bez problemu niestety na koszmarnym jest lipa . Mam 12 naboi do rewolweru i 1 flarę i flara za krótko się pali i drogiej nigdzie nie ma na mniejszym poziomie 1 flara załatwiała sprawę na poziomie koszmar niestety nie i nic więcej nie mogę zrobić, tak więc do głowy mi już przychodzi błąd w grze no chyba że rzeczywiście coś jeszcze pominąłem. Jak ktoś przechodził na poziomie koszmar i to przeszedł niech napisze jak.

5. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Jesli dobrze kojarze to chodzi Ci o posagi niedzwiedzi? Cos mi swita ze kawalek wczesniej sa drzwi do jakiegos pomieszczenia i na biurku lub parapecie lezy flara. Moglem cos pomieszac bo dawno juz w to gralem

6. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak dokładnie to ten moment . I jak napisałem jest tam 1 flara niestety nie wystarcza (nie niszczy żadnego z posągów troszeczkę brakuje) a więcej flar nie mam , mam tylko jeszcze 12 naboi do rewolweru ale strzelanie do posągów nic nie daje musi być światło . Latarki oczywiście jeszcze nie mam :-( . Podkreślam jest to poziom koszmar

7. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dobra już sobie poradziłem , był jakiś błąd chyba gra za długo była na dysku :) . Wyczyściłem pamięć podręczną dysku . I teraz jak się wypali jedna flara to mam 2 do podniesienia wcześniej jej nie było :)ale dziękuję wszystkim za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum