1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake Poradnik

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Skolud, Maj 26, 2010.

1. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam
    Jeżeli ktoś posiada poradnik do Alana Wake (ten z gry-online) to byłbym wdzięczny za podzielenie się :) W zasadzie to chodzi mi tylko o rozmieszczenie termosów, "znaków" oraz skrzyń z zaopatrzeniem... brakuje mi po kilka i chciałbym to dozbierać ;p
    Jeśli ktoś ma i chciałby się podzielić to proszę o info na PW i podam maila :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    YouTube - alan wake kbf fm achievement

Szukałem niedawno filmiku z wszystkimi radiami i mi się udało na coś takiego trafić. Pierwsze 4 filmiki oczywiście, brakujące epizody znajdziesz u nich na kanale. Nie ma sensu się bawić w obrazkowe poradniki bo ciężko czasem się zorientować..

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    wielkie dzięki :) Brakuje mi 4 termosów, 5 "znaków" oraz jednej skrzynki ;d nie lubię szukać jak zostają takie małe ilości bo trudno trafić ;p
    jak szukałem po yt to nie było, ale widzę, że jednak ktoś zrobił ;)

temat można zamknąć bądź usunąć

Wczytywanie...

Poleć forum