1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake Problem z przejściem / FIFA 11 tryb menadżerski .

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BuRRRza, Lipiec 3, 2011.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam od nie dawna mam problem z misją w Alan Wake w której trzeba odstraszyć ptaki . Więc tak po wczytaniu gry jestem przed jakimiś szchodami a tam race, naboje , i chyba bateria do latarki . Wchodzę na górę no i jest duży dom a w nim ten chyba menadżer Alana nad domem leci z 1000 ptaków . I tu zaczyna się problem . Na mapie pokazuje mi miejsce koło stolika przed domem no to tam ide ale te ptaki mnie kują i tam nic nie ma . Strzelałem w nich racą ale nie pomogło . Prosiłbym o jakiś poradnik na youtube lub filmik z tą misją . I kolejny problem to Fifa 11 . Kiedy grałem na PSP to w trybie menadżerskim można było grać normalnie mecze robić transfery zmieniać pensje zawodnikom , ustalać treningi itd , itp . A w Xbox jak wziąłem bodajże zrób kariere to tm było zagraj jako piłkarz jako menadżer , i grajacy trener , no i wziąłem menadżer ale tam nie ma opcji zagraj a jak biore kalendaż to mogę zasymulować mecz :/ Czy jest jakiś tryb przybliżający ten z PSP ? I czy da się usunąć zapis tej kariery ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Alan Wake:
    Ogólnie to musisz rozegrać walkę przed tą chatką. Na ptakach używasz tylko skupionego światła latarki oraz rac. Przed atakiem kumulują się w takie większe grupy i atakują z góry. Gdy widzisz taki atak to skupiasz na nich latarkę, ewentualnie odpalasz racę i gdy podlatują to giną. Musisz rozwalić w ten sposób trochę ptaków i przejdziesz tą sekwencję. Powodzenia

4. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ok dzięki sprawdzę jutro i napisze . Została jeszcze Fifa i ten nieszczęsny tryb .

Wczytywanie...

Poleć forum