1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

alan wake - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xxxboxxx, Maj 9, 2010.

1. xxxboxxx

xxxboxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam.mam pytanie do tych co skonczyli gre alan wake. po skonczonej grze na poziomie trudnym nie odblokowal mi sie poziom koszmarny??wiecie moze dlaczego??zaznaczam ze nie ogladalem napisow koncowych, zgory thx za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Spróbuj skończyć grę na każdym poziomie tam chyba jest normalny i trudny pamiętam że w jakiejś grze tak było trzeba było na każdym przejść żeby odblokować ostatni

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    O kurcze...
    Jeśli na serio tak jest to ja daruje sobie calaka w to...
    Myślałem że poziom koszmarny odblokowuje się po prostu bo jednorazowym przejściu gry...

Wczytywanie...

Poleć forum