1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake:The Writer,The Signal długość gry

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dom inik, Styczeń 5, 2011.

1. dom inik

dom inik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    Jak długo zajmuje przejście dodatków do gry?I czy są warte swojej ceny?

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mnie dodatki się nie podobały, pierwszy to ok godzina gry, drugi też.

Jednak dla mnie trochę na siłe wszystko było, szczególnie drugi dodatek mnie irytował (te słowa na które trzeba było świecić, to kompletnie psuło klimat dla mnie).

Pierwszy przeszedłem przy jednym posiedzeniu, jednak drugi tak mnie już 'męczył', że przechodziłem go ok 3 tygodnie (po pierwszej grze jak padłem nie włączałem już, bo zwyczajnie byłem zrażony tym co tam sie działo ;P).

Wiadomo - kwestia gustu, jednak w samą grę grałem do 3 w nocy jak odpaliłem pierwszy raz, a te dodatki bardziej nakłaniały mnie do częstego myślenia 'kurde, kiedy koniec w końcu będzie?' ;)

4. dom inik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    a te dodatki zamykają historię?bo podstawową grę przeszedłem.

5. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    z tego, co pamietam, to writer troche rzeczy powyjasnial ;) wg. mnie (dosc grubego fana alana wake'a :D ) dodatki warte swojej ceny. wiecej alana wake'a - wiecej usmiechu na mej twarzy :D

6. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dodatki po godzince każdy, oba bardzo klimatyczne i zarazem inne od siebie i uczciwie dopiero jak je przejdziesz to się zakończy fabuła gry.

7. dom inik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    jakie są nowości względem podstawki w tym dodatku?np bronie,bohaterowie

8. haker10103

haker10103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jarocin
    bohaterow nowych sobie nie przypominam, wiekszosc czasu prowadzi nas Thomas Zane. z nowosci, to warto wymienic budziki do zbierania, tekturowe figurki alana, i jeszcze pare innych. nowoscia sa tez takie swiecace slowa, ktore trzeba poswiecic latarka.

Wczytywanie...

Poleć forum