1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake: The Writer to ostatnie DLC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez kamel12345, Wrzesień 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    The Writer, drugie DLC do Alana Wake’a ukaże się jesienią i - jak się okazuje, będzie to ostatni dodatek do wydanej w maju produkcji studia Remedy Entertainment.
    Matias Myllyrinne, prezes studia Remedy, w rozmowie z serwisem Evil Avatar ujawnił, że nadchodzące rozszerzenie do Alana Wake’a będzie ostatnim, jaki się pojawi. Wciąż nie wiadomo, kiedy The Writer się ukaże, ale jak zdradza Myllirine, rozgrywka w tym DLC będzie w większym stopniu nastawiona na akcję.

Początkowe planowano, że w tym roku ukaże się kilka rozszerzeń do Alana Wake’a – każdy miał stanowić odrębny epizod tego swoistego „serialu” i być łącznikiem pomiędzy pierwowzorem, a szykowaną kontynuacją. Zdaje się jednak, że ta gra, choć całkiem udana, nie odniosła spodziewanego sukcesu i produkcja dalszych DLC okazała się nieopłacalna.

Źródło: CDA / CD-ACTION ONLINE / GRY NA PC I KONSOLE / NEWSY, SCREENY, TRAILERY, ZAPOWIEDZI

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Mi się gra bardzo podoba i mam nadzieję, że jednak powstanie kontynuacja.

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Szkoda, bo tytuł jest naprawdę dobry :)
    Niech na pc wydadzą z DLC od razu :p

5. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Już nawet bym przebolał wydanie na PC tylko, żeby kontynuowali tą grę. Nie lubię kiedy dobre tytuły z wciągającą fabułą się marnują, a powstają kolejne badziewne części fify, PES, F1 itp

6. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    Propnuje Remedy aby wydali ten tytuł na PS3 a na pewno sprzedałby się w wiele większych ilościach , tytuł świetny ale co z tego , przerabialny ixior pogrzebał ten tytuł bo wiekszość zamiast kupić zassała go i tyle.Szkoda mi go bo dobrych horrorów jak na lekarstwo a ja łykałbym każde DLC z ALANA.

7. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Kiedyś czytałem na jednej stronie i ma powstać dwójka , chociaż gra nie osiągnęła jakiś rekordowych sprzedaży.

8. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Marqs mierzysz świat przez pryzmat krajów typu Polska, a to nie w tym rzecz, że większość pobrała, bo na zachodzie, tak jak wielu już na forum pisało, nawet nie wiedzą ludzie co to jest przeróbka. Nie mają takiej potrzeby. Wina moim zdaniem leży po stronie słabej reklamy gry i nie wiem czemu M$ takiego babola walnął, może amerykanie to rzeczywiście casualowcy i nie zasługują na takie tytuły. W każdym bądź razie szkoda mi Remedy bo robią gry z pasją.

9. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Jakby to napisac hmm nieoficjalnie dodatków do alana łacznie jest 6 :) .Tylko te pozostałe sa nie skończone i niewiadomo czy beda w takim układzie skonczone .

10. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miały być 3 , a to dopiero drugi, nie? Szkoda.

11. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Jeśli w tym się nic nie wyjaśni to będziemy mieli drugą część zapewne.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum