1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

alan wake vs heavy rain.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kratos12, Maj 4, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kratos12

kratos12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    brodnica
    ja chcę kupić xbox 360 elite,ale mój kuzyn mówi,że lepiej bedzie jak kupie ps3 slim,są ciekawsze tytuły jak np.heavy rain,który jak twierdzi jest lepszy od alan wake pod każdym względem.co o tym myślicie.z góry dzięki.:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    heavy rain i podobalo mi sie bardzo. alana zaczelem dopiero dzis ale juz wiem ze klimatem i cala reszta powala heavy rain na lopatki

4. loczardo

loczardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Chłopie kupuj ps3 tyle ci radzę sam przechodzę na ps3 jak zarobię kasę w wakacje ... zawiodłem się na xboxie ... Na ps3 masz darmowego neta i o wiele lepsze gry ... A w dodatku masz o wiele tańsze dodatki do gier oraz gry z PSS(Playstation store) bo możesz dzielić je na 5 konsol więc osobiście polecam ci PS3. Heavy Rain to dobra gra osobiście ją przeszedłem u kolegi ale po za tą grą jest jeszcze God of War 3 ;)

P.S. nie jestem jakimś fanboyem ps3 tylko mówię to co ja myślę

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wiem ze to forum o xboxie, ale powiem ci szczerze ze na dzień dzisiejszy wygrywa PS3. Ma lepsze exclusivy, Sony bardziej liczy
    się z ludźmi, a nie tak jak m$ zamiast ludzi widzi znaczki dolarów. A poza tym jeżeli mieszkasz w Polsce to napewno ucieszy Cię fakt polskiego PSS i możliwość kupienia kart z doladowaniami w normalnym sklepie typu Saturn. I tak zaraz mnie tu wszyscy zjada, ale to jest zdanie posiadacza obu konsol prawie ze od ich premiery.

6. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Powiem, że jeśli miał bym kupować oryginały to brał bym chyba PS3. Ale niestety nie kupuję oryginałów więc wybrałem X360. Poza siecią dużej różnicy między konsolami nie ma (miałem w domu obie). Na gry od PS3 nie było by mnie stać :p A tak do X360 mam prawie za free :p W jeden miesiąc co mam X360 mam za 30zł tyle gier co kupił bym za nie drugiego X360 :p

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Te gry to dwa odmienne gatunki.

Porównania nie może być. Alan stawia bardziej na akcję , a Heavy Rain stawia właściwie prawie wszystko na wątek fabularny.

A jak wiadomo , są gusta i guściki , więc każdy wybierze coś dla siebie , a porównania mogły by się toczyć w nieskończoność.))

8. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Uśmiałem się,ale tak do łez...Sony liczy się co najwyżej z akcjonariuszami,tak jak każda poważna firma.Naprawdę ani Sony,ani Nintendo, czy choćby Apple nie działają charytatywnie,ani nie są też organizacjami pożytku publicznego.

Sony jest takie "wspaniałomyślne",bo chcąc nie chcąc musi gonić konkurencje.Jednych ma szanse dopaść(X360),innych już raczej nie(Wii).

A co do obu gier-HR jest nietypowa przygodówka,a AlanW. jest... cóż gry oficjalnie nie ma i nikt jej nie ukończył wiec ciężko prorokować.Zdaje się być gra bardziej nastawioną na akcje-coś w stylu ostatniego Silent Hill,z domieszka Twin Peaks D.Lyncha.

Zgadzam się z przedmówca-nie ma co porównywać.

9. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Mówiłem ze wam się to nie spodoba, ale taka prawda. Nie ma co porównywać xboxa do ps3 bo to temat bez końca. A z tym liczeniem się ludźmi to chodziło mi o to jak firmy podchodzą do klientów. Nie wyglada na to żeby Polacy doczekali się polskiego xbox live, a PSN jest. Tak samo w Apple. Ok nie ma polskiego iTunes, ale za ro jest Polski App store, a to już lepiej od m$

10. MistrzuAl.Capone

MistrzuAl.Capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    watpie zeby kuzyn wykladal po 200zl na nowe gierki do ps3 kup mu x360 lepsze gry sa jak narazie

a to ze ps3 ma kilka pozycji konkretnych to wiemy nie od dzis to sa ich chwyty aby kupic konsole której nie mozna zlamac za rosadna cene bo jest to nie opłacalne

ps3 bedzie na fali tak za pare lat ja juz standardem będą kompakty,nagrywarki Blu-ray

11. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xbox 360 Jest fajniejszy niż PS3, bo Microsoft liczy się także z ubogimi graczami i pozwala im piracić :) W sumie to gdyby nie to piracenie to sądzę, że X360 został by pożarty przez PS3 tak jak HDDVD przez Bluraya i jedynym problemem Sony byłoby tylko Ninendo Wii. A jeśli chodzi o Alana Wake'a to całkiem ciekawie się zapowiada. Taki horrorek z dużą dawkom zabijania ludzi siekierom :yeye:

12. SirArczi

SirArczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @UP

HaHa ... kolega ma racje ;) Choc osobiscie nie przepadam za PS3 to w tym wypadku sie zgodze. M$ od zawsze leci w ch*** i powiedzmy sobie szczerze > tak wysoka sprzedaz konsol zawdziecza w duzej mierze temu ze mozna je przerobic :)

A co do ALAN WAKE ... vs HEAVY RAIN

Zdecydowanie ALAN WAKE :)

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    No to masz duży dylemat :) Najlepiej zobacz jakie gry są na dana platformę i wtedy oceń co Ci bardziej pasuje. Xbox 360 jak i PS3 ma swoje wady i zalety :) Co do gier ja osobiście wybrał bym Alan Wake :)

14. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Co to za offtop? Pytal sie o 2 gry a wy wyjezdzacie z wojna konsolowa...

Alan i Heavy to 2 inne gry nie mozna ich porownywac, w Heavy Raina nie gralem ale Alan klimatem powala...

15. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Heavy Rain skupia się głównie na fabule i QTE(Quick Time Event), zaś Alan Wake to typowy horor z widoku trzeciej osoby. Tak jak mówili przedmówcy są to dwie odmienne gry, więc musisz poszukać gameplay'ów na youtube i zobaczyć która bardziej ci pasuje.
    Pozdrawiam :)

16. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    To są całkiem inne gry więc nie za bardzo widzę sens porównywania

17. Touch!

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Haevy rain miał być z założenia interaktywnym filmem i mnie tym przekonał, gdyż gra była dla mnie świetna. A co do Alana to rzeczywiście zapowiada się fajnie, ale nie jest to gra bez której nie mógłbym się obyc no ale czas pokaże.

18. av999

av999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi porównanie wydaje się jak najbardziej na miejscu.
    - W obydwu grach najważniejsza jest fabuła
    - obie sa mieszanką gatunków action adventure (gra) i thriller (film)
    - obie są europejskie
    - obie mają bardzo dobrze zaimplementowany motion capture postaci (twórcy AW bardzo mocno się tym chwalą, a lepszego jak w HR jeszcze nie widziałem)
    - obie to wysokobudzetowe exclusivy, które raczej sie nie zwrócą producentom.

19. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Jak dla mnie darmowy net w PS3 nie umywa się do Live :). Tyle w tym temacie. Każdy Ci to powie.

Ja wziąłem pare dni temu xboxa :D. Jutro właśnie jadę go zwrócić bo dysk był kopnięty^^. Ale biorę nowego :D. Bo przez te pare dni zakochałem się w Nim :D.

20. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    Ja Ci nie powiem ;-)
    PSN w PS3 jest darmowy i ubogi bo patrzysz na polski kontent VS kontent USA/UK w XBL.

Zarejestruj konto PSN na USA to sie zdziwisz.
    Zarejestruj konto XBL na Norwegie - bida co? nic nie ma? no właśnie.

Jak wystartuje Polski Live, to będzie może o co walczyc ludziom z Sony, bo na razie wystarczyło włączyć nędzną usługę aby być o krok milowy przed MS.

Powiem Ci tak - jak będzie Polski live to kontent będzie bardzo ubogi w porównaniu z tym do którego sie przyzwyczaiłeś. Można to łatwo sprawdzic rejestrując się na mniej popularny kraj w XBL. I jeszcze będziesz za niego musiał płacic i to zapewne sporo więcej niż wychodzi konto USA/UK kupione na ebay'u

tutaj masz porównanie konsol w kontekście dostępności usług sieciowych:
    PolskiLive.pl - Konsole

Ja od kiedy moge - gry kupuje, i wydając tyle samo na gry pod obie konsole powiem szczerze, że puki co PS3 jest jedynym sensownym wyjściem, chyba że jesteś jednym z tych którzy nie lubią płacić za cudza pracę, wtedy X jest jedyną alternatywą.

Co do gier : HR jest grą świetną. A jeśli jesteś miłośnikiem przygodówek to będziesz wniebowzięty.
    AW jeszcze nie mam - więc nie osądzę, czekam na wysyłkę mojego preordera.
    Ale to będą zdecydowanie inne gry. Troche tak jakby porównywać Broken Sword do Tomb Raidera.

21. nasjazz

nasjazz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak lubisz pograc a nie ogladac srednio zrobione cutscenki i okazjonalnie pomachac czy przycisnac jakis przycisk to zdecydowanie Alan Wake.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum