1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake- Wielki HIT czy może wielki SHIT?

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez PatrixOK, Luty 13, 2010.

1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No własnie, do premiery tej gry jeszcze okolo 3 miesiecy ale juz dostalismy gameplay, ktory pokazuje praktycznie cala rozgrywke w grze, trailer i sporo info. No i co sądziecie o tym Exclusive na Xboxa 360?Ma szanse z Heavy Rain? Grafika dorówna słynnym tytułą z ps3? HIT czy SHIT?

OCENIAJCIE!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja poczekam z oceną do momentu kiedy płytka z gra wyląduje w napędzie mojego Xa:p Dobrze, że gra będzie po polsku co już jest wielkim plusem:)

4. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Ja też tak uważam nie należy oceniać gier po gameplayu tylko dopiero wtedy kiedy się w nią zagra. A odnośnie gry to poczekamy zobaczymy

5. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest zdecydowanie za wcześnie żeby oceniać tą grę. Po pierwszych gameplayach widać całkiem przyjazną grafikę i super cienie. O samym gameplay-u dużo powiedzieć nie można, tylko to że lata się z latarką, rewolwerkiem i zabija się zmyślonych zombiaków. Ale fabuła jest calkiem obiecująca i oryginalna. Ja na tą grę bardzo czekam i mam nadzieję że nie zawiedzie.
    pzdro

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie rozumiem dlaczego ludzie porównuja ta gre do HR??? przeciez to zupelnie 2 rozne gry - inny gatunek i inne sterowanie inna grafika

7. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Up
    Bo chcą mieć odpowiednik wszystkich exclusiv'ów z PS3 :p . Ja w gre raczej nie zagram, ponieważ nie lubie gier-horrorów.Wyjątkiem może być tutaj RE5 ale on nie jest taki straszny bo dzieje się w dzień to raz a dwa to cały czas towarzyszy nam Shiva, więc nie czujemy sie tak samotnie.

Ale wracając do tematu napewno grą się zainteresuję po premierze i ocenie wtedy.Nie ma się co napalać na gre, która jeszcze nie wyszła.Może być tak, że gre doszczętnie skopią(uchowaj na Panie) ale na gameplayu będzie wyglądało cycuś-glancyś.

8. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Sheva :)
    A co do tematu to porównywanie AW do HR nie ma sensu jak już większość napisała.

9. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chodziło mi poprostu o to czy bedzie to tak dobra gra jak HR, nie napisalem to sa dwie podobne gry .

10. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Mi się wydaje , ze Alan za daleko poszedł w stronę gier akcji. I ten fakt może przyczynić się do nie tak entuzjastycznego przyjęcia gry przez niektórych bardziej hardkorowych graczy. Dla większości powinno się spodobać , każdy exclusive jest fajny :)

11. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    No własnie - exclusive. Słowo, które natychmiast sprawia, że grę musisz nabyć, bo nigdzie indziej jej nie ujrzysz. Zwłaszcza, że wycofali wersję na PC. Sam nie wiem czy grę kupić czy nie. Zobaczymy co przyszłość pokaże. Premiera w maju, a mam ten miesiąc zajęty przez nowego Prince of Persia, w czerwcu kuszę zakupić kolejny rok Xbox live, a więc pewnie w lipcu zainteresuję się Alanem. Ale to czysta teoria-zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce

12. matapa

matapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała King City!!!
    mam nadzieje ze gra spelni pokladane w niej oczekiwania ja licze na klimat tej gry i scenariusz, czekam na nia z niecierpliwoscia wkoncu to pierwszy od pewnego czasu exclusive ttylko na xbox i mam nadzieje ze warto bylo czekac na niego. wciaz jednak czekam na gre pokroju drakes fortune na x'a gre akcji ale z takim jajem i tak filmowo zrealizowana jak na ps3...

13. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Już nawet nie chodzi o to, że gra będzie tylko na Xboxa. Myślę, iż będzie to Wielki HIT :) i z miłą chęcią go kupię :) mam nadzieję, że nie będzie to krótka gra którą po paru godzinach skończymy.... np. ME2 wszyscy mają niedosyt, gra była za krótka. Nie chciał bym również by gra była nudząca i długa. :shisha

14. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z ME2 nie było tak źle ok 30h gry to jest dobry wynik na moje... Porównaj sobie takie gry jak np. Dante Inferno, Wanted, Saw ,a nawet Bioshocka 2 co ma koło 10/15 h. A co do Alana to już nie moge sie doczekać. Idealny klimat rodem z książek/filmów Stefana, grafika bardzo dobra + fabuła która mam nadzieje będzie świetna. W sumie jak narazie skupiam sie na plusach gry bo o minusach ciezko powiedziec jak sie jeszcze nie grało :) Ale w Remedy pokladam wielkie nadzieje. Albo będzie hitem roku albo niewypałem roku innej możliwości nie widze :)

15. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Myślę, że jeśli wszystko to, co Remedy mówiło promując Alana zobaczymy w finalnym produkcie. To jestem przekonany, że Wake może być jedną z najlepszych gier z gatunku Survival Horror jakie kiedykolwiek powstały. Ponadto "ta" inspiracja twórczośćią King'a (przynajmniej narazie) wypada obłędnie, co w rezultacie daje wprost nieziemski klimat. Miejmy nadzieję, że wszystko to dostaniemy w wersji sklepowej i oby dreszczek emocji towarzyszył nam do końca przygody, którą rozpoczniemy już w maju :) Pozdr.

16. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    gra będize hitem jak na moje, chociaż ostatnio dużo gierek okazuje się być shitem, ale miejmy nadzieję, że Alan ogarnie system ;]

17. Sblade86

Sblade86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dla mnie najlepszy survival only Dead Space :) a co do Alan Wake to myśle że przegoni silent hilla w pi..zdu...

18. kaps3l

kaps3l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pruszków
    Ma wielkie szansę stać się hitem, ale szkoda, że z wersji na PC się wycofują.

19. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla tej gry postanowiłem kupić Xboxa !!!! :) będzie HIT!

Wczytywanie...