1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alan Wake wyjaśnijcie mi jedną sprawę [SPOILERY]

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez damian7154, Lipiec 14, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W Alana gram odkąd mam iksa czyli pół roku. Tak się składa, że zagrałem pół roku, przeszedłem 1 odcinek
    zagrałem po 3 miesiącach- przeszedłem drugi
    i dziś gram 3
    Na początku tak się nie wciągałem w Alana bo było GTA, FIFA, Forza i te gry bardziej mnie pochłaniały. Teraz chcę zagrać w Alana, ale troszkę mam niedociągnięć z fabuły bo zacząłem grać pół roku temu a nie chcę jechać od nowa.
    Otóż, z tego co pamiętam, w pierwszym odc Alan widzi wypadek, podchodzi do trupa a tam go nie ma. Potem przypłynął ze swoją żoną do Bright Falls(chyba). Poszedł do restauracji po klucz do domku nad jeziorem. Doszedł do WC, gdzie był jakiś koleś i babka z opuszczoną, mroczną twarzą dała mu klucz. Potem w tym domku przepadła żona Alice. Alan poszedł na policję, wrócił, tego domku już nie było. No i z tego co pamiętam tak się kończy 1 odc. W 2 odc Alan próbuje odnaleźć żonkę, koleś z tego "promu" co płynęli do Bright Falls chce okupu za żonę (cały maszynopis). Dzwoni Rose, mówi, że ma Maszynopis, ale widać, że jest zahipnotyzowana przez tą Barbarę Jaggle (chyba) z tą mroczną twarzą.
    Co pominąłem do 3 odc? Po długiej przerwie gram znów, bardzo mnie wciągnęło, ale nie chcę mieć jakiś braków w fabule, w końcu dawno nie grałem, dużo pozapominałem.
    I o co konkretnie chodzi z tymi stronami Maszynopisu? Chodzi o to, że Al znajduje je i to co jest tam napisane dzieje się aktualnie w teraźniejszości?
    Czy to wszystko to jego sen? Zbytnio nie potrafię tu odróżnić jawy od snu. Objaśnijcie mi co nieco do 3 odcinka. Gra jest kapitalna ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jawa ma swój specyficzny klimat ;)
    Ogólnie w drugim epizodzie już nie ma snu.
    Ogólnie polecam ci zagrać od początku bo alan jest krótki(singielek był 8-12h ?)
    Dwa pierwsze epiozdy nie zajmą więcej niż 2-3godzinki ;)
    Jeśli nie chcesz to najlepiej obejrzyj "walktrough" na yt z dwóch pierwszych odcinków i komplet masz ;)

4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    w Alana grałem dość niedawno i nie przypomina mi się nic ważniejszego z pierwszych 2 aktów (oczywiście nie licząc tego, co już wymieniłeś ;)
    Co do maszynopisu to tak, to co jest tam napisane dzieje się naprawde, jednak niekoniecznie w momencie jego czytania
    Więcej nie powiem, bo nie chce psuć Ci zabawy ;) Gra jest naprawdę świetna. Miłej gry :)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Od czego jet You Tube :) Obejrzyj gameplay z 2 odcinków i po kłopocie, a najlepiej jak byś zaczął grę od nowa. Ja Alana Przechodziłem dwa razy na Normalnym i Koszmarnym poziomie trudności i calak jest :)

6. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie od nowa nie chcę :D obejrzę ten filmik z YT a potem i tak od nowa na trudniejszym muszę przejść do GS ;D

Wczytywanie...

Poleć forum