1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Alan Wake

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Wi1q, Maj 4, 2010.

1. Wi1q

Wi1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Nazwa: Alan Wake
    Data premiery w Polsce: 14 maja 2010
    Gatunek: Gra akcji, Survival Horror, TPP
    Developer: Remedy Entertainment
    Wydawca na świecie: Microsoft Game Studios
    Wydawca w Polsce: Microsoft

Opis:
    Alan Wake to nowa gra studia Remedy Entertainment – osób odpowiedzialnych za takie hity jak Max Payne. Styl w jakim stworzono grę bardzo przypomina dzisiejsze seriale typu „LOST”. W każdym nowym epizodzie gry (czyli odcinku) wychodzą na jaw coraz to nowe i intrygujące fakty dotyczące historii opowiadanej w grze. Całość została umieszczona w niezwykle klimatycznej oprawie audiowizualnej przez co czujemy się jakbyśmy oglądali interaktywny serial, który trzyma w napięciu do końca każdego kolejnego odcinka, a momentami potrafi nawet przestraszyć.
    Alan Wake to pisarz bestsellerowych horrorów, który ma wielu swoich wiernych fanów. Jednak nastał dla niego czas gdy nie jest w stanie napisać ani jednego zdania do swojej nowej książki. Postanawia wraz ze swoją dziewczyną wyjechać na odpoczynek z dala od całego miejskiego zgiełku i uporczywych fanów. Udają się do tajemniczego miasteczka Bright Falls, które już wkrótce zamieni jego czas relaksu w czas walki z tajemniczym i nieznanym mrokiem, który skrywa w sobie najgłębsze tajemnice miasta i jego mieszkańców. Cała sprawa zaczyna się komplikować bardziej gdy narzeczona Alana zostaje porwana, a on sam nie pamięta co robił przez tydzień pobytu w Bright Falls.

Trailer:

PEGI: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Sprawa ma sie tak:
    od teraz kazdy post na temat linków,
    i spekulacje na temat wstawki gry na trackerach itp.
    bedzie traktowany jako offtop i warn należny leci na konto niewiasty!!!.
    Mają być Tylko opinie na temat Gry!

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Więc Tak:
    Gra jest w wersji kinowej czyt:z polskimi napisami
    Grafika:Jest naprawdę śliczna i mroczna
    Muzyka:W stylu horroru ala silent hill
    Gameplay:nie wiem dopiero zaczynam :D
    Prócz wyżej wymienionych gra jest doskonałym horrorem,thrilerem.Mamy pełną kontrolę nad latarką,celuje się nią tak jak w grach fps.
    Tzn latarka służy jako nasz celownik oraz odpędza ciemnośc z wrogów aby można było ich zabić.Na razie tyle jestem dopiero w latarni morskiej...

5. Wi1q

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jestem po 3h grania i powiem krótko... klimat wylewa się z ekranu tak że aż pokój mi zalało, ostatnią grą która zrobiła na mnie takie wrażenie był Batman AA

6. MistrzuAl.Capone

MistrzuAl.Capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jest po polsku juz i jest dostępna w internecie
    poczekaj z 2 i będziesz mial recenzje na tvgry bo oni tez ściągają

a ode mnie gra jest ponad przecientnie dobra i ma swoj klimat warto jak kupic jezeli masz za duzo kasy i nie wiesz co z nia zrobic

7. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    nie ma się z czego śmiać, na prawdę jest po polsku ! gra wymiata, jest wręcz niesamowita, graficzka śliczna, klimat ponury, psychologiczny thriller z horrorem, czesto jakies wyskakujace mordy itp . pozatym motywy "w poprzednim odcinku" są świetne, fabuła prowadzona tak, że można poczuć jakby oglądało się serial ;]

8. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
  9. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przeszedłem pierwszy rozdział i zacząłem drugi. Gra póki co jest świetna. Nie będę powtarzał moich przedmówców, dodam tylko, że jest to jedna z niewielu gier, w których zatrzymałem się na chwilę przy radio, czy telewizorze, żeby dowiedzieć się, co mają do powiedzenia :D Przykładem może być krótki filmik "Kwantowe samobójstwo" :D Niby nic, a cieszy . Do tego jeszcze znajdywanie kolejnych stron maszynopisu opisujących rzeczy, które dopiero się zdarzą - świetna sprawa :)

10. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    panowie czy w tej grze są jakiejs łamigłowki takie jak były w silent hill ?

11. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Hahahha. A ile masz lat ?;p

Gra swietna. Faktycznie Remedy jak obiecywalo polozylo duzy nacisk na klimat. I bardzo dobrze, co tu duzo gadac - nie moge sie oderwac!

12. Wi1q

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Doprawdy gra pozamiatała... coś czuję że jako jeden z nielicznych dobrych prawdziwych exclusive'ów może być dla X'a system seller'em

13. kratos12

kratos12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    brodnica
    Alan Wake jest to gra,którą nie łatwo bedzie zapomnieć.grafika,muzyka i oczywiscie klimat sprawiaja,że warto w nią zagrać choć na chwilę.ja sam jeszcze nie grałem,ale czekam na nią już długo,co powoduje że chce grac w nia jeszcze bardziej.moge szczerze po przeczytaniu wielu opini oraz obejrzeniu screenów i filmików polecić gre kazdemu kto lubi sie bać.czytałem,że najlepiej sie gra gdy nikogo nie ma w domu.

14. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    wg mnie szalu nima... pogralem z 15 min i az takiego wrazenia na mnie nie zrobila. teraz ide w kime, ale jutro po robocie pogram dluzej to sie rozkreci akcja dopiero pewnie.

15. killsi

killsi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    2 godziny pograłem i... KLIMATEM miażdzy! Graficznie na 40' FULL HD wygląda obłędnie.
    Nie zawiodłem się :) i w dodatku kupuje orginał.
    A tak propo.. miał może ktoś problem z instalką na dysk? Nagrałem już 2 płyty i z każdym razem zatrzymuje się na 43% instalowania... dziwne.. fu.k, a nie lubię z płyty grać i słuchać jak mi szarpie płytę hehe.
    Wracam do koszmaru..:)

16. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Klimat nieco przypomina Silent Hill . Niezła grafika sama choć momentami ruchy ust są słabo zsynchronizowane z wypowiadanymi słowami . Do tego od czasu do czasu dorysowujące się obiekty , ale głównie na ujęciach panoramy miasteczka lub okolic latarni czy jeziora ( pomimo tego że gra jest zainstalowana na HDD ) . Gram dopiero jakieś półtorej godziny i gra jest całkiem niezła . Miejmy nadzieję że dalej będzie tylko lepiej .

17. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiem tak ta gra to najcudowniejsza z produkcji w jakie mi było dane zagrać w ciągu ostanich 5-6 lat . Od 4 grałem do teraz przed chwilą wyłączyłem bo już padam ze zmęczenia :D w 7h doszedłem do 5 Episodu i jak na razie miodzio .
    Ide spać i później dokończe

18. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Faktycznie :D Jestem juz na początku 4 odcinka :) Gra wymiata. Klimat jest nieziemski. Silent hill pod tym wzgledem siada (bynajmniej najnowszy) Grafika, widoki, promienie sloneczne itp pięknie to wygląda. Tylko grać :) W końcu porządna gra, jeszcze red dead redemption dojdzie na dniach to bedzie w co grac przez najblizsze miesiace. Apropo dlugosci gry wiecie ile odcinków składa sie na całośc ??

19. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    6 epizodów czyli 6 odcinków ?? Jeśli tak to sie zalamie i zmienie zdanie na temat tej gry...

20. strzeli

strzeli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem pod wrażeniem. Gierka ma niesamowity filmowy klimat:) .Bardzo mi się podoba

21. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    YouTube - Alan Wake - Gameplay HD #1 - (Xbox360)(Exlusive !)

Tutaj gameplay wstawiony przez polaka.
    Gra prezentuje się niesamowicie :D
    I do tego płynność... :D

Wczytywanie...

Poleć forum