Alan Wake’s American Nightmare to gra z otwartym światem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ltplus

Banned
Kontynuacja przygód Alana Wake’a została oficjalnie zapowiedziana podczas gali Video Game Awards. Do tej pory poznaliśmy tylko najbardziej podstawowe informacje na temat American Nightmare. Wraz z premierą nowego numeru magazynu Xbox World wyszły na jaw kolejne fakty.

Wiecie już, że przedstawiona w kontynuacji przygoda będzie nawiązywać do twórczości Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza (w przeciwieństwie do mrocznych opowieści Stephena Kinga, którymi inspirowali się ludzie z Remedy podczas tworzenia pierwszego Alana Wake’a). Teraz dowiadujemy się, że wszystko będzie się działo 2 lata po zakończeniu „jedynki”, a o tym co wydarzyło w międzyczasie, gracze dowiedzą się z telewizji, radia i nowych stron powieści. Okazuje się, że fani twórczości Wake’a uznali pisarza za postać w stylu Candymana – podobno pisarz zniknął gdzieś w leśnych odmętach, by powrócić jako Mr Scratch - seryjny morderca, a wypowiedzenie jego imienia zbyt wiele razy zaowocuje czymś straszliwym. Nie trzeba dodawać, że wokół bohatera rzeczy dziwne i niepokojące dzieją się często, więc tajemniczy sobowtór (?) z pewnością nieźle namiesza w pustynnym krajobrazie Arizony.


Jeśli chodzi o stronę bardziej mechaniczną, twórcy zdradzili, że American Nightmare powróci do pierwotnych założeń projektowych i pochwalić się będzie mogło otwartym światem z systemem węzłów, a gracze będą mogli wielokrotnie wracać do raz odwiedzonych lokacji. Bazujący na świetle system walki z wrogami powraca, tym jednak razem pewni oponenci mają inaczej reagować na oświetlanie latarką, co wymusi na graczach stosowanie różnych taktyk. Poruszono także kwestię tzw. narzędzi do perswazji, wśród których znajdą się pistolet na gwoździe, Uzi i wojskowe karabiny.

Alan Wake’s American Nightmare pojawi się w usłudze Xbox Live Arcade w pierwszym kwartale przyszłego roku. W tym samym czasie gracze pecetowi będą w końcu mogli poznać oryginalne przygody Wake’a, bowiem xboksowy exclusive został oficjalnie zapowiedziany także na PC.

Źródło: Alan Wake
 

Wedel

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada sie na bardzo ciekawa gre!:)
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda, że tylko na xbox live.

Mam nadzieję, że na PC ten 'dodatek' wyjdzie :p
 
Dobrze, że mam RGH:D
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze, że mam RGH:D
UP . Żalisz się czy chwalisz?? , kogo to obchodzi ze masz RGH :confused:

A co do gry liczę na to że będzie tak dobra jak 1
 
UP . Żalisz się czy chwalisz?? , kogo to obchodzi ze masz jeb.nego RGH i jesteś pierd.. piratem :confused:

A co do gry liczę na to że będzie tak dobra jak 1
Głośno myślę:D
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gra zapowiada się świetnie, muszę w końcu sobie sprawić 1. Napiszę do Mikołaja :D
 

Shparag

Banned
UP . Żalisz się czy chwalisz?? , kogo to obchodzi ze masz jeb.nego RGH i jesteś pierd.. piratem :confused:

A co do gry liczę na to że będzie tak dobra jak 1
Kolego chyba troche przeginasz, sprawe piracenia zostawmy kazdemu z osobna a nie zaraz jedziesz mu po garnku a co do gry to duzo sie mylisz ze bedzie tak dobra jak jedynka :]
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
UP czytanie ze zrozumieniem u ciebie to słaba strona ..
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Ta,obiecanki cacanki...
I tak w to nie zagram bo to Arcadówa,a jedyna arcadówka,którą kupie to CS:GO.
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Będzie napewno rewelacyjnie napewno kupie dla kolekcji bo 1dynke tez kupiłem.

BTW Dr.Papol11 skąd żeś wytrzsnał ten gif OMG :D:D:D:D
 

kamileqKSP

Banned
No to pozostało tylko czekać :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom