1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alerst usługi. ... xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LitheRain90, Grudzień 9, 2014.

1. LitheRain90

LitheRain90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od tygodnia walczę z problemem ... Gdy testuje połączenie z xbox live to między kablem internetowym a internetem pojawia mi się pomarańczowy wykrzyknik. Gdy naciskam stan pokazują mi się różne znaki (Raport błędów) a gdy wchodze na strone którą podał mi xbox pisze że stan usługi aplcations jest ograniczona.. Cholernie potrzebuje pomocy bo mam gierkę The Crew a przez to że mam ograniczone to nie mogę se w nią pograć ... Facet od internetu twierdzi że porty wszystkie są odblokowane a mi nadal nie działa ... Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedz :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to po stronie MS (chyba)

na stronie podają: "Are you receiving an error message when attempting to download or launch certain applications? Don’t worry! We’re working hard to provide a fix as soon as possible. Thanks for your patience, Xbox members. We’ll let you know as soon as we know more."

Podstawowe usługi Xbox Live: obecnie niedostępna.
    Użytkownicy mogą mieć trudności z następującymi usługami: Xbox 360 Applications
    Wiemy o istnieniu problemu i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.

Xbox Live Service Status
    Nie można nawiązać połączenia z usługą Xbox Live | Problemy z połączeniem internetowym konsoli Xbox
    Stan usługi Xbox Live

4. LitheRain90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli oznacza to że wszyscy co mają takie błędy będą musieli czekać aż to naprawią ta ?

5. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Nie wszyscy. Ja np. słyszę od kilku dni o tych problemach z xbl ale nie uświadczyłem żadnego. Nawet ani razu mnie nie rozłączyło, a gram codziennie wieczorami.

6. LitheRain90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mnie nie rozłacza tylko jakimś cudem mam ograniczenia na aplikacje .... A przez to nie mogę grać w the crew ... Miałby ktoś jeszcze jakiś pomysł co by zrobić aby to działało ?

Wczytywanie...

Poleć forum