1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alien CM problem z zapisem.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bankajos, Luty 11, 2013.

1. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ukonczylem misje i przeszedlem do menu. Było widoczne Wznów kampanie i myslalem ze moge sobie wyłączyc gre. Gdy odpalilem ją ponownie odziwo zamiast wznowienia pokazala się nowa gra. Więc pytam gdzie sie podzialy save. w trakcie rozgrywki normalnie był widoczny mój profil w oknie statystyk jak i w menu.

Ps. niedosc ze gra jest do **** to jeszcze występują takie jaja.

2. Lotnik421 Xbox One

3. balekk

balekk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ja mam nieco inny problem, przy grze w trybie kampanii wieloosobowej (na dwa pady), podczas przechodzenia poszczególnych misji kampanii, zapisuje całe misje, ale poszczególnych punktów kontrolnych (pomimo że są zapisywane, jak się je osiągnie - bo pokazuje się komunikat) już nie pamięta, tzn. przy przechodzeniu misji, przy niepowodzeniu wraca do tego punktu kontrolnego, ale po wyjściu z gry, misja rozpoczyna się od nowa...
    o dziwo, przy wchodzeniu z powrotem w daną kampanię, pyta czy na pewno, bo utracone zostaną zapisane postępy misji, ale nie za bardzo wiem, jak wznowić grę od tych zapisanych miejsc (postępów), skoro nigdzie nie ma do nich skrótu (dostępu)

Wczytywanie...

Poleć forum