1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alien: Isolation - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 30, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Niesamowite !

Twórcom gry udało się spełnić większość obietnic. Wreszcie gra z Obcym w którą warto się zagłębić. Muza, grafa, a przede wszystkim niesamowity klimat wylewa się z ekranu. Statek, który jest wierną kopią Nostromo z mnóstwem korytarzy do przechodzenia robi niesamowite wrażenie a i fabuła jest niegłupia.

Nic tylko grać a najlepiej grać samemu w ciemnym pokoju po zmroku. Ciary są niezłe. Brawa dla Creative Assembly za podreperowanie tej jakże zacnej marki jaką niewątpliwie jest Aliens. Co ciekawe wydawcą ponownie jest Sega. Dobrze, że miała kasę bo po tym poprzednim crapie czyli Colonial Marines myślałem, że już nic nie wyda z tej serii i pałeczkę przejmie kto inny. Na szczęście do tego nie doszło a więc i brawa dla Segi.

Gra ma jedną potężną wadę. Otóż napisy polskie nawet na dużym tv są mikroskopijne. Mogli dodać opcję zwiększenie czcionki. Nie wyobrażam sobie tych napisów na np. monitorze 22 cale.

4. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    W nocy gra się fajnie,ta adrenalina oprawa muzyczna budująca cały klimat.Najbardziej co według mnie irytuje to brak auto save,trzeba latać i szukać budki telefonicznej by zapisać,jednak gdy padniemy wcześniej to niestety grę zaczynamy w miejscu gdzie ostatnio zapisaliśmy grę.

5. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra świetna tylko nie wiem co mam zrobić jak na początku gry gdy znajde plany jak zrobić apteczkę to mam przywrócić zasilanie i nie wiem jak je przywrócić, gdzie iść :(

6. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Musisz po pierwsze włączyć taką dźwignię z przyciskiem obok (występuje w niej minigierka) a potem w komputerze obok zaakceptować włączenie zasilania (ostatnia wiadomość w nim).

OT: Grałem godzinę, ale już wiem, że gra jest lepsza od Colonial Marines.
    Fajnie buduje klimat. Grafika jest dobra ale bez szaleństw (dobry system oświetlenia).
    Nie jestem w stanie narazie nic powiedzieć o fabule, ale wydaje mi się, że może być zaskakująco dobra.

7. shte-fun

shte-fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Suwałki
    Wg mnie zapisywanie w budkach to najlepsze rozwiązanie dla Survival Horror. Znane ze starszych super tytułów, takich jak Resident Evil czy Silent Hill. Dzięki temu nasz lęk przed śmiercią jest jeszcze większy.

2 użytkowników lubi ten post.
  8. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    jestem po siódmej misji, w sumie mam za sobą dobrych kilka/naście? godzin gry.
    i wniosek może być tylko jeden- to gra na ocenę minimum 9/10.
    jestem psychicznie zdruzgotany niektórymi zagraniami Obcego. :D
    okropnie upierdliwy, ale i śmiertelnie skuteczny sku.rwiel.
    androidy też nie od czapy.
    generalnie gra graficznie ślicznie, dźwiękowo genialnie, gameplayowo zayebiście.

Wczytywanie...

Poleć forum